Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 12.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 12.09.2017, 00:00 | 12.09.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 12.9.2017 podle hvězd.

Beran 

Lidé od vás od rána budou požadovat spoustu věcí. Ať už to bude pomoc v rámci pracovních vztahů nebo přátelských a rodinných vazeb, jejich očekávání budou dost velká. Nesnažte se jim všem vyhovět, máte své limity a každý se musí snažit také sám.

 

Býk
Pracovat na vlastním štěstí, ať už to znamená cokoliv, je to nejlepší, co dnes můžete udělat. Jednoduše myslete na to, co byste si přáli a podle toho se zařiďte. Pokud vám nejde okamžitá improvizace, věnujte tento čas aspoň plánování budoucích kroků.

 

Blíženci
Jste rádi, že navzdory těžšímu období v práci, je přísun financí stále stejný. Přivádí vás to dnes na myšlenku, že byste měli mít větší peněžní rezervy, než máte. A pokud nemáte žádné, že byste si je měli vytvořit. Je to velmi dobré rozhodnutí.


Rak
Jste nadšeni z toho, že je tento měsíc bohatý na nejrůznější události. Zejména na ty, které vás posouvají dopředu. Nicméně hektické tempo dokáže unavit. Právě tak se dnes cítíte. Dopřejte si tedy aktivity, které vás potěší nebo si něco hezkého kupte.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!


Lev
Užíváte si harmonie a vychutnáváte si podzim. Moc dobře totiž víte, že každé roční období má svůj půvab. Daří se vám v práci i dalších oblastech života a procházky pestře zbarvující se přírodou jsou pro vás kýženým dopingem. Nevynechte ho ani dnes.

 

Panna
Pokud uvažujete o změně pracovního místa či jiném směru v kariéře, neobávejte se v tomto měsíci zkoušet své možnosti. I dnes je šance pro nový začátek. Všude, kam se obrátíte, máte velkou šanci uspět. Kde vás znají, přijmou vás s otevřenou náručí.

 

Váhy
Nebojte se začít řešit i nejsložitější problémy. Napadnou vás dnes taková řešení, o jakých se ostatním ani nesnilo. A vlastně ani vám ještě před nedávnem! Díky hvězdám jste bystří, skvěle vám to myslí a ještě máte dobrou náladu. Je vám co závidět.

 

Štír
Jste úspěšní a daří se vám. Můžete být na sebe pyšní. Moc dobře si však přitom uvědomujete, že existují lidé, kteří vás různým způsobem podpořili. Bez jejich pomoci byste mnohé nedokázali. Dnešní den přináší možnost, jak jim vyjádřit svou vděčnost.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec
Doslechnete se v práci, že vedení plánuje vybrat vhodné lidi pro zajímavou pracovní cestu. Těšíte se, že byste mezi vyvolenými mohli být také vy. Zmizet na pár dnů ze stereotypu by vám pomohlo, odpočinula by si i rodina a pročistila se atmosféra.


Kozoroh
Ocitli jste se hodně blízko úspěchu. Ohlížíte se zpět a vidíte úsilí, které vás k tomu přivedlo. Nic jste nedostali zadarmo, je za vámi kus tvrdé dřiny. Dnes si pečlivě naplánujte další kroky, které uděláte, abyste nezmařili svou předchozí práci.


Vodnář
Ani v úterý to s nervozitou okolo vás není moc lepší. Máte dojem, že lidé jsou snad všichni nějak přetažení a věci přehánějí. Vaší klidné povaze se to příčí, nevíte, jak s tím naložit. Vyhněte se proto všem konfliktům a hádkám, ubírá vám to energii.


Ryby
Ani dnešní den nebude jednoduchý. Problémy v práci vrcholí, nedokážete se bez ironických poznámek domluvit ani s nejbližšími kolegy. Kariéra není momentálně právě oblastí, kde byste mohli mít důvod k radosti. Ubírá vám to hodně energie a také klidu.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře