Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 19.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 19.09.2017, 00:00 | 19.09.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 19.9.2017 podle hvězd.

Beran
Dnes se setkáte s řadou nedorozumění i sporů. Může to být na pracovišti, doma anebo klidně na ulici. Raději se na to předem připravte. S přicházejícím večerem se vám bude zlepšovat nálada a vy se tak rozhodnete vyplnit zbytek dne příjemným programem.


Býk
Dnešek rozhodně nebude skoupý na různé drobné příležitosti k tomu, abyste si usnadnili život. Od kontaktů na odborníky rozmanitých profesí, přes slevové kupony až k novým šancím na přivýdělek. Takových dnů nebývá hodně, tak toho naplno využijte!

 

Blíženci
Nemůžete se dnes zbavit dojmu, že vás nikdo nechápe. Jako byste mluvili svahilsky. K srdci si berete i nevýznamné maličkosti. Hledáte ale chyby v druhých a nepřemýšlíte, jestli náhodou není problém také u vás. Zkuste se podívat na věci jinou optikou.

 

Rak
Od rána se dějí samé zajímavé události. Doslova se nemůžete zastavit, protože jedna stíhá druhou. Vůbec vám to nevadí, přinášejí totiž pozitivní věci a změny, od kterých si hodně slibujete. Je to opravdu vír vzrušení a vy v něm doslova tančíte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!


Lev
Vsaďte na obratnost v komunikaci! Nebojte se dnes zkoušet získat lidi na svou stranu. Důležité je mít v zásobě silné argumenty. A myslete na to, abyste se nenechali vyvést z konceptu, když vám někdo vstoupí do řeči. Sebevědomí, to je polovina úspěchu!

 

Panna
V tomto měsíci vám nechybí finance ani štěstí na různé příjemné zvraty. Jeden na vás zřejmě čeká dnes a bude se týkat pracovních záležitostí. Podle všeho něčeho, na čem jste nedávno pracovali a čekáte na výsledky svého úsilí. Mělo by přinést ovoce!

 

Váhy
I když sršíte energií, dnes máte chuť si trochu odfrknout. Můžete to udělat nenápadně, rozhodně si nedávejte nohy na stůl a nepoflakujte se s kávou po chodbě. I když jste u nadřízených vysoce oceňovaným pracovníkem, tohle by vám projít nemuselo.


Štír
I když je toto období pro vaše znamení velmi přívětivé a jste naplněni radostí a optimismem, mohou se objevit chvíle, kdy se vynoří něco, co vás trápí. I dnes je velká pravděpodobnost, že se ozvou nevyřešené problémy z minulosti. Porvěte se s tím!

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Jestli zvažujete nějaké změny, ať se to týká čehokoliv, musíte si být jistí, že přesně takhle to chcete. Pak začněte s prvními kroky. Pokud si nejste úplně jistí, ještě si všechno pořádně promyslete. Dnes je vhodný den pro konzultaci s odborníkem.

 

Kozoroh
Při čekání na novou lásku byste neměli vynechávat společenské příležitosti. Pokud dnes dostanete pozvání na nějakou akci, rozhodně ji neodmítejte. Můžete tam totiž potkat toho pravého či tu pravou. Nepodceňujte přípravu a okouzlete všechny přítomné.

 

Vodnář
Dnešní den je přesně takový, jako bude zbytek měsíce. Všechno si musíte složitě vydobýt a stojí vás to hodně sil. Vaše názory musíte těžce obhajovat a dělá vám problémy přijmout ty cizí. Nedaří se vám ani vyjít s okolím. Obrňte se proto trpělivostí.


Ryby
Přidáváte se k všeobecné nespokojenosti v práci, ale na druhou stranu chápete, že určité požadavky zaměstnavatele se musí akceptovat. I když se vám to nelíbí, snažíte se dnes respektovat autoritu nadřízených, ale těšíte se na konec pracovní doby.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře