Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 3.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 03.10.2017, 00:00 | 03.10.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 3.10.2017 podle hvězd.

Beran
Může se vám zdát, že komunikace s ostatními lidmi je dnes svízelná a vyčerpávající. Máte dojem, že vám to dělají naschvál. Každopádně si myslíte, že vás jen obírají o váš čas i energii. Možná kdybyste se oprostili od mrzuté nálady, šlo by vše lépe.

 

Býk
Hned, jakmile se probudíte, budete cítit velkou radost ze života a budete se dívat na věci dětskýma očima. Jste otevřeni všemu novému a jste ochotní se pro cokoliv nadchnout. Může to být hodně obohacující a vést ve finále k moc zajímavým prožitkům!


Blíženci
Jste netrpěliví a rádi byste už viděli výsledky svého úsilí všude tam, kde jste ho v poslední době vynaložili. Je ve vás nesmírná touha po tom, abyste vytvořili něco výjimečného a smysluplného. Dnešní den si pořádně promyslete všechny vaše priority.

 

Rak
Chtěli byste plně využít vašich nápadů a intelektu, to by vám totiž pomohlo k rozmachu ve vaší kariéře i spokojenosti se sebou. Momentálně se vám však nedaří se do toho správně obout. Zkuste hned dnes podniknout alespoň dílčí kroky. I ty se počítají!


TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!


Lev
Využijte dnešního dne k hledání nových cest. Zvažte záležitosti týkající se kariéry a také financí. Pokud podnikáte, dnes dostanete opravdu skvělý nápad. Musíte mu ale jít trochu naproti! Nebraňte se ničemu novému. Jenom nezapomínejte na obezřetnost.


Panna
Kam vstoupíte, sklízíte zasloužený obdiv. Nedivte se proto, že dostáváte pozvánky na nejrůznější akce. Jedna přijde i dnes. Neodmítejte ji, zúčastnit se jí bude pro vás velmi přínosné. Aktivní kontakty s vaším okolím jsou v tyto dny totiž důležité.


Váhy
I když se navzdory pohodovému období, které prožíváte, mohou dnes vyskytnout nějaké drobnější konflikty, poradíte si s nimi naprosto hravě. A navíc s grácií, jak to dokážete jen vy. Bouřkové mraky se rozplynou dříve, než se z nich stačí zablýsknout.

 

Štír
V tyto dny se chcete co nejvíce vyhýbat stresu, cítíte, že potřebujete klid. Neřešte to ale tak, že každému raději ustoupíte. Dnešní den také přinese situaci, kdy budete muset zabojovat, abyste dosáhli svého. Dokážete to a budete na sebe právem hrdí.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
V tomto náročném období by vás ze splínu mohla dostat společnost přátel. Můžete si společně třeba hned na dnešní večer naplánovat nějakou akci, třeba bowling. Anebo si zajděte do kina na hezký film. Tohle všechno vás může nadopovat potřebnou energií.


Kozoroh
Každodenní rutina dnes může být narušena nevšedními a neobvyklými prvky. A to v kterékoliv oblasti života. Osvěží vás to a zlepší vám to náladu. Hlavně se zbavíte aspoň na okamžik starostí, které nosíte v hlavě. Vše najednou půjde mnohem snadněji.

 

Vodnář
Vaše intuice pro odhad toho, po čem lidé touží, vám může hodně pomoci ve vašem podnikání. Nápad, který dnes dostanete, hned neodmítejte, zkuste se nad ním pořádně zamyslet. Případně se poraďte s lidmi, kterým věříte. Vypálíte možná rybník konkurenci!


Ryby
Dnešní den vám přinese poměrně jasnou vizi toho, co byste měli udělat, abyste se zbavili jistých traumat a bloků z minulosti. S nimi se totiž pořád těžko vypořádáváte. Brání vám řadu věcí prožívat naplno. Pokud si nevíte rady, svěřte se odborníkovi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře