Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 10.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 10.10.2017, 00:00 | 10.10.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 10.10.2017 podle hvězd.

Beran
Dnes mluvte tak, jak cítíte. Vyjadřujte se spontánně a bezprostředně. Uvidíte, že budete schopni říct i věci, kterých jste se báli. Lidé vás mnohem snáze přijmou. Myšlenky budete snadno formulovat a převádět na slova. Využijte toho, kde potřebujete.

 

Býk
Snažíte si často udržovat odstup, jste rezervovaní a odměření. V tomto období vám to moc neprospívá, může se stát, že kvůli tomu přijdete o šanci seznámit se s někým důležitým pro vaši budoucnost. Podobná šance může přijít i dnes, nepropásněte ji.

 

Blíženci
Nepromeškejte vhodné období pro výzkumy, získávání nových vědomostí a intenzivní studium. Všechny tyto činnosti vám teď totiž jdou velmi snadno. A také vám mohou přinést velký užitek. Pokud dnes dostanete podobnou nabídku, rozhodně ji neodmítejte.

 

Rak
Naplňování vašich dlouhodobých snů by mohlo být nejlepším receptem na splín, který vás v tyto dny často přepadá. Ostatně, nemusíte čekat, pusťte se do toho hned. Něco zcela jistě můžete udělat i dnes a v odpoledních hodinách je na to ideální čas.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
V práci dnes opět záříte a vaše pracovní úsilí se setká s uznáním. Jediné, co vás možná maličko zlobí, je to, že byste rádi měli některé záležitosti více pod kontrolou a mohli ovlivnit jejich průběh. To se však zatím neděje. Zkuste na tom zapracovat.

 

Panna
Nacházíte se v období vhodném pro utužování starých přátelství a navazování nových. Pokud jste některého ze svých přátel už dlouho neviděli, dnes ho zkontaktujte a domluvte si setkání. Stejně tak své nové přátele pozvěte někam za společnou zábavou.

 

Váhy
V tomto zajímavém období máte spoustu interakcí se svým okolím. Lidé jsou vám přátelsky nakloněni, vyjadřují vám svou podporu, dnes vám nabídnou i pomoc. Pokud ji v jakémkoliv ohledu potřebujete, odhoďte hrdost a přijměte ji. Příště pomůžete zase vy.

 

Štír
Dnes přijde situace, kdy oceníte, že je váš partner právě takový, jaký je. V duchu, anebo možná i nahlas, se mu omluvíte za mnohé své výtky vůči němu a řeknete si, že jste se v mnohém mýlili. Díky tomu přehodnotíte i svůj postoj k vašemu vztahu.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
Rádi byste někomu pomohli, což může být velké občerstvení pro vaši psychiku. Dnes uvažujete, jak by to bylo nejlepší provést. Probíráte v duchu nejenom své příbuzné, ale i lidi, kteří na tom nejsou příliš dobře a nemají nikoho, kdo by jim pomohl.

 

Kozoroh
Opatrně dnes na spěch. I když chcete být se vším co nejdříve hotovi a zvládnout co nejvíce práce, rychlé tempo může být zdrojem všemožných nedorozumění a informačních šumů. Nakonec by mohlo být vše kladeno za vinu vám. Jak se říká, spěchejte pomalu!

 

Vodnář
Tento měsíc vám může nečekaně přinést nějaké korunky navíc. Příležitosti čekejte každým dnem a buďte na ně připraveni. Sami k nim aktivně přispíváte svými nápady a tak se nedivte, pokud vás nějaká překvapí také dnes. Hlavně se nenechte zaskočit!

 

Ryby
Nastal správný čas pro to, abyste zapracovali na vylepšení vašeho vzhledu i celkového obrazu. Hodně vám to pomůže v kariérním růstu a nezadaným k získání nového partnera. Dnes se podívejte, co vše byste na sobě mohli zlepšit a pak se na to zaměřte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře