Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 17.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 17.10.2017, 00:00 | 17.10.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 17.10.2017 podle hvězd.

Beran
I když nejste ještě ani dnes v nejlepším rozpoložení, paradoxně vám to dává sílu a chuť všem ukázat, že za něco stojíte. A možná i sami sobě. Jdete tedy odvážně do všech úkolů a s nikým a ničím se nemažete. Jen pozor, ať určité věci nepřeženete!

 

Býk
Přestože jste ve svých úsudcích bystří a málokdy se mýlíte, nikdy není na škodu dozvídat se nové věci. Například od starších a zkušenějších lidí. Dnes dostanete šanci něčemu se přiučit a rozšířit si obzory. Udělejte si na to čas a nechte se obohatit.

 

Blíženci
Některé z vašich osobních plánů mohou dnes stagnovat. A to jak kvůli okolnostem, které nemůžete ovlivnit, tak i proto, že se nedokážete dost rychle rozhodovat. Ve finále se však uskuteční, tohle berte jen jako zdržení, ne jako konečnou stanici.

 

Rak
Choďte dnes s očima otevřenýma a pozorně naslouchejte všemu, co se děje kolem vás. Můžete se dozvědět klepy, které o vás někdo rozšiřuje s úmyslem vám uškodit. Planety radí, ať je utnete hned, jak je uslyšíte. Žádejte po jejich původci vysvětlení.


PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste potřebovali lekci z trpělivosti a sebeovládání? Sebevědomou náturu vašeho královského znamení to zřejmě nikdy nenapadlo. Nicméně i vládcové mají své rádce. Vy můžete dnes zkusit lekci s profesionálním koučem.

 

Panna
V tomto období se soustředíte na svůj osobní vzestup a dosažení úspěchu. Také dnes napnete všechny síly, abyste ukázali, že se s vámi musí počítat. Jste silní a pravděpodobně to i dokážete, ale dejte pozor, abyste za to nezaplatili svým zdravím.

 

Váhy
Často vám v tomto měsíci život připadá jako divoká jízda, plná adrenalinu. Dnešek nebude výjimkou. Jste tím nadšení a vyhledáváte nová dobrodružství. Myslete však na to, že nesmíte zapomínat na své povinnosti. To by se vám teď mohlo klidně stát.


Štír
Rádi byste dosáhli ve svém životě změn k lepšímu, a to jak ve financích, tak i v kariéře a lásce. Uvědomte si dnes, že pozvolný postup pro vás bude mnohem lepší a vytvoří pevnější základy, než pokud byste se snažili v krátkém čase všechno dohnat.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnes máte sklony přebírat své myšlenky a zkoumat svůj vnitřní svět. Někdy takové dny přicházejí, těžko se jim vyhnete. Někdy však mohou kromě planého filozofování přinést i zásadní změny postojů. Ty se pro váš další život ukážou jako velmi přínosné.

 

Kozoroh
Dnes možná dojde k vyjasnění některých záležitostí, které vás trápí už nějaký čas. Nemusí vše dopadnout tak, jak byste si přáli, ale na druhou stranu budete vědět, na čem jste. Tento stav je mnohem lepší, než nejistota a postupně se s tím srovnáte.

 

Vodnář
Můžete se směle pustit do rozhodování o důležitých investicích a významnějších nákupech. Budete mít dnes jasný úsudek a posoudíte věci objektivně. Také obchodování pro vašeho zaměstnavatele bude úspěšné, dostanete pochvalu. Dost vás to potěší!


Ryby
Dnes se zeptejte sami sebe, jak moc podléháte v běžném životě emocím. Ty jsou v jistých případech dobré, umožňují vám empatii vůči druhým, ale nesmíte to přehánět. Přecitlivělý uzlíček nervů, který by se z vás stal, by těžko čelil běžné realitě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře