Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 31.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 31.10.2017, 00:00 | 31.10.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 31.10.2017 podle hvězd.

Beran
Ještě stále ve vás přetrvává včerejší elán, takže budete mít chuť pohnout i s úkoly, se kterými si dosud nikdo nevěděl rady. V práci i doma. Nepřeceňte své síly! Mohli byste se pustit do něčeho, co se vám nepovede a přinejlepším sklidíte posměch.

 

Býk
Úterý nebude o moc lepší, než pondělí. Energie těchto dnů totiž přímo nahrávají konfliktům a napětí. Snažte se tomu nepodléhat, nejhorší, co byste dnes mohli udělat, je to, že se necháte strhnout nervozitou okolo. Dá to sice práci, ale dokážete to!

 

Blíženci
Rádi byste si dnes něco pořídili, ale zvažujete, jestli si to můžete dovolit. Dobrou zprávou je, že zatím ano. Pozor na finance si budete muset dávat až od 19. listopadu. Takže pokud půjde o uvážený a praktický nákup, pořiďte si, co potřebujete!

 

Rak
Pokud se ucházíte o nové pracovní místo, roli v ochotnickém divadle anebo třeba post předsedy pobočky zahrádkářského svazu, máte dnes velkou šanci na úspěch. Mnohým se dokonce mohou splnit jejich tajné sny. Čeká vás zkrátka a dobře povedený den!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Od rána dnes po vás bude někdo něco chtít. Ať už v práci nebo v rámci přátelských a rodinných vazeb. Budete se snažit jim vyhovět, ale brzy přijdete na to, že to není ve vašich silách kvůli jejich nadneseným očekáváním. Nechte je, ať se snaží sami.

 

Panna
Těší vás, že zatím nemusíte řešit finance. Máte totiž dost jiných starostí. To ve vás ale dnes paradoxně vyvolává myšlenku, že byste měli objektivně zhodnotit, jak jste na tom v této oblasti celkově a jaké jsou vaše předpokládané budoucí výhledy.

 

Váhy
Stojíte hodně blízko úspěchu. Když se ohlédnete zpět, vidíte úsilí a tvrdou dřinu, která k němu vedla. Odvedli jste skutečně kus poctivé práce. Dnes si rozvrhněte následující kroky, které hodláte udělat. Nesmíte totiž ohrozit své předchozí úsilí.

 

Štír
Líbí se vám barevnost podzimu, nespatřujete na něm nic depresivního. Jste si totiž dobře vědomi toho, že každé roční období má svůj půvab. Ani dnes proto nevynecháte aspoň malou procházku pestře se zbarvující přírodou. Je to pro vás povolený doping.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Dnes se zaměřte na to, co vám přinese užitek. Zjednodušeně řečeno pracujte na svém štěstí a skvělé budoucnosti. Ať už to znamená cokoliv. Zkrátka si představte, čeho byste rádi dosáhli a podle toho podnikejte další kroky. Je to vše ve vašich rukou.

 

Kozoroh
Také dnešní den bude dost složitý. Napětí v práci dosahuje vrcholu, jízlivost a ironie létá vzduchem, bez ní se teď spolu nedají do řeči ani nejlepší kamarádi. Nemáte důvod k radosti, okrádá vás to o energii a klid. Budete chtít být od rána doma.

 

Vodnář
V práci se vám donese k uším, že vedení vybírá vhodné pracovníky pro zajímavou zahraniční služební cestu. Předpokládáte, že byste mezi nimi mohli být i vy. Jste plní nedočkavého očekávání. Zmizet na pár dnů ze stereotypu by pomohlo vám i vaší rodině.

 

Ryby
Těší vás, že jsou tyto dny bohaté na různé události. Hlavně ty, které vás posouvají někam dopředu. Neznamená to, že musí být vyloženě pozitivní. I tak si z nich umíte vzít ponaučení. Přesto vás může hektické tempo unavit. Dopřejte si odpočinek.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře