Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 14.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 14.11.2017, 00:00 | 14.11.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 14.11.2017 podle hvězd.

Beran
Vaše představy na téma toho, jak se stát svým vlastním pánem a nemuset poslouchat šéfa, nabývají postupně stále konkrétnější obrysy. Dnes popřemýšlejte, zda se o tom můžete poradit s někým, kdo má v podnikání zkušenosti. Jeho rady mohu být cenné.

 

Býk
V tomto týdnu budete nacházet potěšení a odreagování v manuální práci. Je to výhra pro ty, pro které je to zároveň zdroj obživy. Ti ostatní si mohou zkusit najít nějaké drobnější úkoly. Podívejte se dnes, co je doma třeba opravit. Pusťte se do toho!

 

Blíženci
S bojovným Marsem v zádech teď máte dostatek odvahy a bojovnosti poprat se se všemi překážkami a dosáhnout toho, co chcete. Také dnes jste dostatečně sebejistí a dokážete skvěle argumentovat. Pokuste se proto prorazit tam, kde si jiní vylámali zuby.


Rak
Stereotyp a rutina je to, co z duše nesnášíte. Ani ve svém životě, ani v zaměstnání. Pokud vás dnes v kterékoliv oblasti vašeho života jedno nebo druhé zastihne, začnete intenzivně přemýšlet o změnách, které by rozčeřily stojaté vody co nejdříve.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!


Lev
Dovolte sami sobě přiznat, že přes neutuchající elán a nadšení, kterými v tomto období disponujete, můžete občas cítit, že potřebujete trochu vypnout. Je pravděpodobné, že se vás tento pocit zmocní právě dnes. Zvolněte a po práci si dopřejte relax.

 

Panna
Na pracovním poli se vám v tomto měsíci nedaří tak, jak jste zvyklí. Kromě toho, že cítíte vnitřní rozmrzelost a otrávenost, nejsou nejlepší ani vaše vztahy s kolegy. Dnes se mohou rapidně vyostřit a bude jenom na vás, zda to ustojíte s klidem.


Váhy
V tomto příznivém období máte spoustu možností, jak uvést do pořádku záležitosti, u kterých se to ukazuje jako nutné. Půjde zřejmě především o finance nebo vztahy. Tyto oblasti jsou vždy spolehlivým zdrojem komplikací. Přesvědčíte se o tom i dnes.

 

Štír
V listopadu máte dostatek finančních prostředků, tak si rádi dopřejete ledacos pro radost. Je pěkné, že o sebe pečujete a zahrnujete luxusem i své blízké, ale nezapomínejte i na nákupy pro domácnost. Mohli byste to udělat klidně dnes. Co vám schází?

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec
Čeká vás dnes zajímavý den. Různých událostí bude hodně, možná budete muset zůstat v práci přesčas. Pokud počítáte s tím, že vám zbude čas na vaše koníčky a záliby, zapomeňte na to. Je možné, že se dozvíte i nějaké tajemství. Nechte si ho pro sebe.

 

Kozoroh
Jsou dny, kdy máte pocit, že musíte bojovat za každou maličkost s mnohem větším úsilím, než jindy. Úterý k takovým dnům patří. Nevzdávejte se cílů kvůli tomu, že se bojíte náročné cesty k nim. Boj se vám vyplatí. Budete posíleni a pyšní sami na sebe.


Vodnář
Dnes se vám dostane pochvaly za vaši svědomitost. Díky ní totiž odhalíte drobný detail, který by přesto mohl ohrozit výsledek pracovního úkolu. Vaše preciznost nezůstane bez povšimnutí vedením vaší společnosti a získáte pro sebe další cenné body.

 

Ryby
Už jste si všimli, že listopad je z finančního hlediska velmi úspěšný měsíc. Jupiter a Venuše vám svým trigonovým působením přináší spoustu šancí. Ty přicházejí dokonce i ze vzdálených míst! Jedna taková šance může přijít dnešní den. Chopte se jí!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře