Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 5.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 05.12.2017, 00:00 | 05.12.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 5.12.2017 podle hvězd.

Beran
Čeká vás další ze dnů, kdy se budete cítit skvěle a všechno vám půjde od ruky. Dařit se vám bude rovněž v práci. Zejména tam si dávejte pozor na to, co a komu řeknete. Mohlo by se snadno stát, že budete špatně pochopeni a způsobí vám to problémy!

 

Býk
Na vaší práci vám záleží, ale máte poslední dobou dojem, že si na vás vaši nadřízení zasedli. Ničím se jim nezavděčíte. Těžko říct, zda je to jejich antipatiemi vůči vám anebo spíše jejich osobními problémy. Všechno si od nich však líbit nedejte!

 

Blíženci
Dnes se vám zřejmě něco nepodaří tak, jak jste si plánovali. Berte to s nadhledem. Ani neúspěch nemusí být fiaskem, když se na něj člověk podívá s humorem a dávkou sebeironie. Pokud se navíc dokážete ze svých chyb poučit, může to být cenná lekce.

 

Rak
I když je toto období příjemné a vše jde snadno, nenechte se ani dnes strhnout k čemukoliv, co by zavánělo rizikem. Navzdory dobrým energiím by to nejspíš nedopadlo dobře. A nechcete přece přijít o zdraví, zaměstnání nebo vztah. To za to nestojí.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Nesnažte se přechodit první příznaky nachlazení. Pokud to jde, požádejte dnes radši o volno. Pouhý den či dva v posteli v počátcích virózy mohou zabránit jejímu plnému propuknutí. Hrát si na hrdinu není v tomto případě vůbec dobré. Zapomeňte na to.

 

Panna
Pokud se vám dnes nepodaří v práci zazářit, nepřikládejte tomu větší význam, než si to zaslouží. Každý má nárok na to, aby měl slabší den. Ostatní vás znají jako pracanty, a tak vám drobnou indispozici odpustí. Zítra to napravíte. Vše bude zase fajn.

 

Váhy
Někdo se dnes může snažit hatit vaše snahy v práci nebo na milostném poli. Snadno prohlédnete jeho intriky. Máte dvě možnosti, buď je budete mlčky obratně mařit anebo proti dotyčné osobě otevřeně vystoupíte. Záleží jenom na vás, čemu dáte přednost.

 

Štír
Každý den přináší nové výzvy, výjimkou není ani dnešek. Důležité je, abyste před výzvami neuhýbali. Nemusíte uspět, ale je nutné prokázat odvahu a bojovnost. I to je svým způsobem vítězství, minimálně nad svými strachy a nejistotou. Jděte do toho!

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec
Zdá se, že dnes budete požádáni, ať vnesete světlo do určité záležitosti jako někdo, kdo byl jejím svědkem. I když vás to může svádět k tomu, abyste skutečnost pozměnili ve prospěch vašeho kamaráda, zůstaňte čestní a spravedliví. Máte přece svědomí!

 

Kozoroh
Receptem na chmury chladných dnů může být teplá koupel, pěkná kniha, dobrý film či společnost přátel. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, dnes to zřejmě budete potřebovat. Snažte se svým náladám příliš nepodléhat. I když je to obtížné, přesto vytrvejte!

 

Vodnář
Dnes se budete urputně snažit vyřešit nějaký problém. Je důležité pochopit, že pokud nepřijdete na jeho podstatu, zřejmě s ním nepohnete. Řešením následků a ne příčiny se problém nikdy neodstraní. Vše se bude jen opakovat dokola a otravovat vám život.

 

Ryby
Pracovní oblast vám zasahuje i do soukromého života. Musíte pořád přemýšlet, proč nemůžete s kolegy najít společnou řeč. Není to jiné ani dnes. Nehledejte však vinu v sobě, mohou za to hvězdné konstelace. Vše se urovná se změnou postavení planet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře