Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 12.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 12.12.2017, 00:00 | 12.12.2017, 00:00 | doma.cz

Úterý, 12.12.2017 podle hvězd.

Beran
Pokud vás dnes někdo požádá o pomoc, udělejte to, i když kvůli tomu budete muset změnit své plány. Nikdy nevíte, kdy se můžete ocitnout v podobné situaci. Každý dobrý skutek má pozitivní význam nejenom na ty, kterým pomůžete, ale i pro vaši psychiku.

 

Býk
Nedovolte si dnes žádné poraženecké myšlenky! Přestaňte litovat toho, co se vám nepodařilo. Soustřeďte se na aktuální záležitosti. Sebelítostí, i když je příjemná, se totiž připravujete o dobrou náladu a motivaci něčeho dosáhnout. A to by byla škoda!

 

Blíženci
Možná se rozhodujete o tom, zda se pustíte do určité záležitosti, ve které si moc nevěříte. Může to být přijímací pohovor na vysněné místo, talentová zkouška anebo cokoliv podobného. Pokud to nezkusíte, své možnosti nezměříte. Nemáte co ztratit.

 

Rak
Dnešní den může přinést řešení problému, nad kterým jste dumali už dlouho a stále jste se nemohli dobrat k nějakému závěru. Teď je vám najednou jasné, co je třeba udělat a s chutí se do toho pustíte. Pocit úlevy, který se dostaví, bude k nezaplacení.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev
Máte přátelskou povahu a lidé to na vás oceňují. Dnes hvězdy doporučují opatrnost, ne každému, kdo se na vás usmívá a chce s vámi navázat přátelství, se dá věřit. Dejte na svůj vnitřní hlas a hned budete vědět, kterých lidí kolem vás se to týká.

 

Panna
Jestliže se vám v práci něco nelíbí, vzdychání, stěžování si kolegům a utrápené obličeje nic nevyřeší. Můžete si dnes zkusit otevřeně a rozumně promluvit s nadřízeným. Nastiňte mu problém i možné řešení. Možná vás mile překvapí svou vstřícností.

 

Váhy
V tomto období máte velkou šanci odhalit nečekané zdroje financí. A dnešek vám možná přivede do cesty někoho, kdo vám ukáže, jak dobře vydělávat a využívat svůj potenciál. Může se z něj později stát i váš parťák do podnikání. Buďte proto ve střehu!

 

Štír
Dnešní den může přinést skvělou nabídku nového zaměstnání. Je to šance na vylepšení finanční situace vaší rodiny s dlouhodobými perspektivami. Navzdory nadšení nezapomínejte na zdravý selský rozum a pokud vám něco není jasné, žádejte o vysvětlení!

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.


Střelec
Chtěli byste mít vše co nejdříve hotové. Problém je v tom, že své pracovní úsilí v tomto období mnohdy přeháníte a přepínáte tak své síly. I když se cítíte dobře, zítra už to být pravda nemusí. Dnes se nad tím zamyslete a zkuste své tempo zvolnit.

 

Kozoroh
Možná si dnes budete muset ujasnit, zda někoho neobviňujete, aniž byste si zjistili okolnosti. Snadno byste tak mohli někomu ukřivdit. Dotyčný člověk má bohužel špatnou pověst. Vy na ni však nedejte, prověřte si celou věc a udělejte si svůj názor.

 

Vodnář
Nedělejte dnes nic, do čeho se cítíte být tlačeni a nevychází to z vaší vlastní vůle. Některé věci ještě potřebují dozrát, unáhlený krok vpřed by vám přinesl více problémů než užitku. Až přijde čas, sami to poznáte. Nikdo vás nebude muset popostrčit.

 

Ryby
I některá složitější období mají svá pozitiva. Například se naučíte tomu, jak se chovat v určitých nepříjemných situacích. Až přijdou znovu, už vás nezaskočí, rychle se zorientujete a vyjdete z nich vítězně. Dnes se taková lekce může vyskytnout.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře