Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 2.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 02.01.2018, 00:00 | 02.01.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 2.1.2018 podle hvězd.

Beran
Dnešní úplněk osvětlí záležitosti, týkající se rodiny a vašeho zázemí. Pod jeho vlivem můžete začít probírat plány, které hodláte se svými nejbližšími v letošním roce naplnit a i věci, které jste odkládali. Pokud možno se snažte dojít ke kompromisu.

 

Býk
Díky úplňku se dnes může objevit nečekaná příležitost k vašemu vzdělávání či jiné formě sebezdokonalení. Zkuste se jí chopit, může vám přinést užitek. Aktivní diskuze s někým, koho znáte, vám také může přinést důležité poznatky. Soustřeďte se na ni.

 

Blíženci
Dnešní úplněk vám může přinést dlouho očekávanou informaci, týkající se vašich financí. Mohli byste jeho vlivu využít i pro sestavení finančního plánu na letošní rok. Takto vytvořeného rozpočtu se pak držte a na konci roku budete více než spokojeni.

 

Rak
Jako každý úplněk bude mít i ten dnešní vliv na vaši psychiku a vyvolá intenzivnější emoce a zvýšené prožívání všech situací. Obklopte se lidmi, které máte rádi. Dělejte to, co vás těší a uvařte si dobrý bylinkový čas. Náladu zlepší i kniha či film.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Lev
Měsíční svit ozáří při dnešním úplňku něco z vaší minulosti. Může jít o něco, co jste považovali za dávno vyřešené. Bude to například vztah nebo skrytá záležitost. Budete se jí podle všeho muset zabývat aspoň v myšlenkách. A bude to dost emotivní.

 

Panna
Pod vlivem úterního úplňku bude docházet ke zvýšenému setkávání s lidmi. To je dobře, protože mezi nimi můžete potkat nové přátele, obchodní partnery i novou lásku. Budete se cítit jako ryba ve vodě díky tomu, že vám planety propůjčují umění slova.

 

Váhy
Díky dnešnímu úplňku se vaše pozornost obrátí k otázkám kariéry. Budete hodně přemýšlet o tom, co byste měli změnit, hledat příležitosti k novým začátkům a také ke vzdělávání či jiným formám sebezdokonalení. Soustřeďte se na vše, co přinese užitek.

 

Štír
Získáte dnes větší jasno a vhled do situací, které vám byly v poslední době poněkud vzdálené. Jednoduše jste se jimi nechtěli zabývat. Úplněk vám pomůže s jejich vyřešením a může také aktivovat určitou záležitost, která je spojena se zahraničím.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Dnešní úplněk vás doslova osvítí, co se týká vašich finančních záležitostí. Budete přesně vědět, jaké kroky bude v nejbližší době třeba podniknout v zájmu hmotného zabezpečení vaší rodiny. Znovu dnes zkontrolujte smlouvy s finančními institucemi.

 

Kozoroh
Úplněk se ve vašem případě zaměřuje především na partnerské vztahy. Budete muset být velmi diplomatičtí, pokud dnes povedete se svým protějškem diskuzi na téma zdraví nebo práce. Stačí málo a bude příslovečný oheň na střeše. Takže buďte opatrní!

 

Vodnář
Úplněk vám zřejmě velmi jasně ukáže důležitost odpočinku po každodenní namáhavé práci. Je přitom jedno, jestli pracujete manuálně nebo se živíte intelektuální činností. Neúprosně vám také odhalí, jak bytostně nesnášíte stereotyp, všednost a rutinu.

 

Ryby
Díky úplňku se zaměříte na tvůrčí záležitosti. Budete mít chuť vytvořit něco, co udělá radost nejenom vám, ale také ostatním. Do centra pozornosti se dostanou také vaše ratolesti, tak se jim věnujte a zajímejte se o všechny jejich problémy a radosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře