Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 9.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 09.01.2018, 00:00 | 09.01.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 9.1.2018 podle hvězd.

Beran
Víte, jak se radují děti? Téměř ze všeho a dokonce i z malých věcí. Mají totiž o spoustě věcí ještě iluze. To se dnes poštěstí také vám. Od chvíle, kdy ráno otevřete oči, budete cítit radost ze života a budete také ochotni se nadchnout pro cokoliv.

 

Býk
Sklízet obdiv všude, kam vstoupíte, je vaším snem a cítíte se pak jako ryba ve vodě. Dělá to dobře vaší povaze. Dnes si zájmu budete moct užít opravdu do sytosti. Můžete ho využít v kariéře, ale také v milostné oblasti. Zejména pokud hledáte partnera.

 

Blíženci
Prožíváte víceméně pohodové období. Přesto se dnes mohou na jasném nebi vyskytnout mráčky. Přijdou v podobě drobnějších konfliktů, se kterými si však hravě poradíte. Navíc velmi elegantním způsobem, jak to umíte jen vy. Bouřka se proto konat nebude.

 

Rak
V těchto dnech se snažte co nejvíce vyhýbat stresu, je pravda, že potřebujete klid. Řešením však není couvání před problémy a ustupování jiným lidem. I dnešek vás postaví před situaci, která bude vyžadovat boj a ne ústup. Zvládnete ji a budete hrdí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Bude se vám zdát, že komunikovat s ostatními lidmi je dnes nadmíru vyčerpávající a obtížné. Dokonce budete mít dojem, že určité osoby vám dělají naschvály. Všechno je to však způsobeno jen vaší rozmrzelostí, bez ní by totiž věci šly mnohem lépe.

 

Panna
Stereotyp každodennosti naruší dnes nějaká příjemná událost. Nemusí to být nic dramatického, může jít o drobnou záležitost, například milé setkání. Jde o to, abyste se dokázali těšit i z maličkostí a nečekali stále na něco, co třeba nikdy nepřijde.

 

Váhy
Planety pro vás připravily hned na počátku roku menší zatěžkávací zkoušku. V tomto období by vám prospělo často se stýkat s přáteli. Ti vám pomohou odreagovat se a mít lepší náladu. Dnes večer si s nimi můžete domluvit setkání. Jděte třeba do kina.

 

Štír
Navzdory pohodovému období, které v současnosti prožíváte, se mohou dnes vyskytnout drobnější nedorozumění a konflikty. Poradíte si s nimi naprosto hravě, nenecháte se jimi rozhodit. Bouřku zaplašíte a zase nastane slunečné počasí. Víte, jak na to.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Rádi byste vytvořili něco výjimečného a smysluplného a tato touha vás žene vpřed. Není divu, že jste hodně netrpěliví a chcete už vidět nějaké výsledky všude tam, kde jste vynaložili úsilí a snahu. Dnes můžete rovněž přemýšlet o svých prioritách.

 

Kozoroh
Máte dobrou intuici a odhad pro to, co se lidem líbí a po čem touží. Mohlo by vám to pomoci ve vašem podnikání i zaměstnání, pokud pracujete v obchodní sféře. Nápad, který dnes dostanete, neodmítejte a zkuste se nad ním zamyslet. Stojí to za to.

 

Vodnář
Dnes spěchejte pomalu. Skutečně to tak dělejte, není to jen známé úsloví. Když budete mít nejvíce naspěch, zpomalte a odpočiňte si. Vrátíte se zpět do práce odpočatí a svěží a vše vám půjde lépe od ruky. Vyhnete se rovněž všemožným nedorozuměním.

 

Ryby
V tomto měsíci se k vám mohou nečekaně přikutálet nějaké peníze navíc. Příležitosti můžete čekat každým dnem, tak se na ně dopředu připravte, abyste si žádnou nenechali proklouznout mezi prsty. Nějaká vás může překvapit i dnes. Nenechte se zaskočit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře