Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 16.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 16.01.2018, 00:00 | 16.01.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 16.1.2018 podle hvězd.

Beran 

Splínu, který se vás v tyto dny často zmocňuje, se můžete efektivně bránit, pokud se rozhodnete splnit si své dlouhodobé sny. Můžete se do toho ostatně pustit třeba hned dnes! Budete si více věřit a přesvědčíte se, co všechno dokážete, když chcete.


Býk
V tomto zvláštním období zkoumáte vazby, které máte se svým okolím. Dnes zjišťujete, že lidé jsou vám většinou přátelsky nakloněni a dokonce ochotní vás nejenom podpořit, ale také vám i pomoci. Nebojte se je o to požádat, pokud budete potřebovat.


Blíženci
I když si vás v práci chválí, k úplné spokojenosti vám schází ještě jedna věc. Jste rádi, když máte věci pod kontrolou a to se vám v tomto období nedaří. Snažíte se ovlivnit průběh mnohých záležitostí, ale moc to nejde. Dnes na tom zkuste zapracovat.

 

Rak
Dnes se vyjadřujte spontánně a bezprostředně. Zkrátka mluvte tak, jak to cítíte. Uvidíte, že budete schopni říct i věci, ze kterých jste měli obavy. Lidé vás snadněji přijmou. Myšlenky budete lehce převádět na slova. Využijte toho, kde potřebujete.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Jste rezervovaní a odměření a pověstní tím, jak si udržujete odstup od ostatních. V tomto období vám to neprospívá, kvůli tomu ale přijdete o možnost se seznámit s někým zajímavým. Podobná šance se objeví i dnes, dejte pozor, ať ji nepropásnete.

 

Panna
Dnes přijde situace, kdy oceníte, že je váš partner právě takový, jaký je. Ať už v duchu nebo nahlas se mu omluvíte za určité výtky vůči němu a přiznáte, že jste se v mnohém mýlili. Následkem toho přehodnotíte i svůj postoj k vašemu vztahu. Konečně!

 

Váhy
V tomto období se snažte utužovat stará přátelství a navazujte nová. Pokud jste některého ze svých přátel už dlouho neviděli, dnes ho zkontaktujte a domluvte si setkání. A své nové přátele byste pro změnu mohli pozvat někam za společnou zábavou.

 

Štír
Nastává ideální období pro výzkumy, získávání nových vědomostí a intenzivní studium. Všechny tyto činnosti vám teď totiž jdou velmi snadno. Mohou vám také v budoucnu přinést velký užitek. Na to dnes pamatujte a žádné z nich se rozhodně nevyhýbejte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
V tomto období se soustředíte na svůj osobní rozvoj a dosažení úspěchu. Také dnes se rozhodnete ukázat, že se s vámi musí počítat. Jste silní, ale dejte pozor, ať za to nezaplatíte svým zdravím. Váš vzestup by vás mohl stát víc, než chcete obětovat.

 

Kozoroh
V tomto období vám život může připadat jako divoká jízda, plná adrenalinu. Dnešní den nebude výjimkou. Jste tím nadšení a vyhledáváte nová dobrodružství. Nezapomínejte nicméně na to, že existují také povinnosti. To by se vám teď mohlo klidně stát.

 

Vodnář
Pravděpodobně ani dnes nebudete v nejlepším rozpoložení, přesto vám to paradoxně dodává sílu a chuť všem ukázat, že za něco stojíte. Pouštíte se tedy odvážně do všech úkolů a s nikým a ničím se párat nehodláte. Jen dejte pozor, ať někomu neublížíte.

 

Ryby
Směle se dnes pusťte do rozhodování o důležitých investicích a významnějších nákupech. Díky jasnému úsudku posoudíte věci objektivně. Rovněž obchodování pro vašeho zaměstnavatele bude úspěšné, získáte za něj uznání nadřízených. Dost vás to potěší!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře