Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 30.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 30.01.2018, 00:00 | 30.01.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 30.1.2018 podle hvězd.

Beran
I dnešek vám přinese úspěch. Mělo by se vám dařit, ale je důležité, abyste si dali pozor na stres. Ten by vaši rovnováhu mohl ohrozit hlavně odpoledne. Nesmíte se mu poddávat, stanovte si pořadí úkolů podle důležitosti. To vám pomůže vše zvládnout.

 

Býk
Od rána bude trochu váznout komunikace. Musíte si dát pozor nejenom na své vyjadřování, ale i na to, co slyšíte od jiných lidí. Kontrolujte si maily, mají dnes tendence se ztrácet. Čtěte dobře dokumenty, než je podepíšete. Děláte to pro svůj klid.

 

Blíženci
Dnes se nejspíš setkáte s neupřímností. Neděláte si iluze, že vás obklopují jen féroví a čestní lidé, takže vás to nezaskočí, ale mrzet vás to přece jenom bude. Snažte se nenechat si podobným jednáním zkazit náladu. Hlavně se nepouštějte do hádky.

 

Rak
Nejspíš se dnes budete nuceni podívat pravdě do očí. Pokud se vám nedávno podařilo něco, čím jste někomu ublížili, pokuste se to napravit. Pokud nevíte jak, stačí trochu přemýšlet. Určitě vás něco napadne. A příště se podobnému přešlapu vyhnete.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Až dnes budete muset řešit nějaký závažný problém, netlačte příliš na pilu. Do budoucna by to přineslo jen problémy, proto zkuste raději přijít na nějaký kompromis. To je mimochodem nejlepší řešení většiny záležitostí. Dvakrát měřte a jednou řežte!

 

Panna
V tomto období byste se měli více věnovat společenskému životu. Pod vlivem planet se totiž stáváte poněkud uzavření a nemáte mnohdy příliš chuti do komunikace. Zkuste s tím trochu bojovat a třeba dnes vyrazte někam do společnosti. Aspoň do kina.

 

Váhy
Dnes se setkáte se skupinou nových lidí, například v práci nebo na společenské akci. I když se vám do seznamování moc chtít nebude, zkuste být milí a přátelští. Však ono vás neubude! Témata rozhovoru mohou být zcela neutrální a vše půjde hladce!

 

Štír
Nejspíš v poslední době pociťujete nespokojenost v současném zaměstnání. Neustálým bručením a nekonstruktivními stížnostmi jen tak do vzduchu nebo kolegům nic nevyřešíte. Zajděte třeba hned dnes k nařízeným a řešte vše s nimi. To je správná cesta.

 

ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!

 

Střelec
Vadí vám, když něco říkáte a druhý člověk vás neposlouchá. Mějte proto v zásobě dostatek empatie pro někoho, kdo si k vám přijde vylít srdce. A to i tehdy, pokud se vám jeho problémy budou zdát naprosto malicherné. Pro něj jsou totiž velkou starostí!

 

Kozoroh
Rádi si užíváte pochvaly nadřízených a snažíte se dosáhnout co nejvyšších met. Není ale třeba být za každou cenu ten nejlepší. Už jste se dobře zapsali a svou pozici máte jistou, tak aspoň dnes zvolněte tempo. Zasloužíte si to a můžete si to dovolit.

 

Vodnář
Při jakýchkoliv finančních transakcích si v těchto dnech vše kontrolujte raději dvakrát. Hrozí nebezpečí omylu a následné ztráty. Podívejte se také, jestli máte zaplaceny všechny závazky a nikde nejste v prodlení, ať neplatíte zbytečně vysoké penále.

 

Ryby
Je dobře, že máte optimistické plány do budoucna. Přesto byste se měli naučit rozlišovat to, čeho můžete opravdu dosáhnout od těžko splnitelných fantazií. Tím si ušetříte své síly, zaměřené nesprávným směrem. Začít s tím můžete klidně hned dnes.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře