Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 6.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 06.02.2018, 00:00 | 06.02.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 6.2.2018 podle hvězd.

Beran
Únor je nabitý událostmi všeho druhu, což je přesně to, co máte rádi. Nezapomínejte ale odpočívat, protože byste na jeho konci mohli být opravdu unaveni hektickým tempem. Dnes si dopřejte jeho zvolnění a průběžné dočerpání energie. Pomůže vám to.

 

Býk
Měli byste se teď snažit najít rovnováhu mezi tím, kolik vyděláte a kolik utratíte. Dnes si zkuste udělat soukromou bilanci příjmů a výdajů za poslední období, abyste viděli, kde můžete ušetřit. A pokud to už neděláte, myslete na vytvoření rezervy.

 

Blíženci
Spolehněte se dnes na vaši intuici a logické uvažování. Obojí vám totiž bude skvělým rádcem a pomocníkem. Jednoduše díky nim odhalíte, kudy vede cesta k úspěchu a jak se k němu nejsnáze dostat. Budete inspirací i pro ostatní, tak si to nepokazte.

 

Rak
Únor je pro vás harmonický měsíc a to vám umožňuje prožívat ho v pohodě. Možná by dnes bylo dobré, abyste si promysleli, jak si ještě užít zbytek zimy. Můžete třeba vyrazit na hory. Pokud nelyžujete, nevadí. Procházky také prospějí vašemu zdraví.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes vám v práci nabídnou velmi zajímavou a příjemnou služební cestu. Bude sice krátká, ale i tak vám tento únik z reality všedních dnů pomůže dobít baterky a vyčistit si hlavu. Nemusíte ale čekat na pracovní cestu, klidně vyrazte někam sami.

 

Panna
Máte dojem, že všude kolem vás je v poslední době hodně nervozity. Zdá se vám, že lidé řeší zbytečnosti a propadají kvůli tomu hysterii. Vaše mírumilovná povaha to těžce snáší, nerozumíte tomu totiž. Dnes se to projeví zejména ve vašem zaměstnání.

 

Váhy
Jste obdařeni pořádnou dávkou soucitu a empatie. Tyto vaše vlastnosti právě nyní vystupují do popředí. Lidé na vás oceňují, že umíte nejenom pohladit slovem, ale účinně pomáháte i tam, kde je to zapotřebí. A děláte to zcela nezištně, což je skvělé.

 

Štír
Můžete se dnes pustit bez obav i do řešení obtížných problémů. Přijdete totiž na východiska, které by vás dříve nenapadly. Díky planetám máte bystrý úsudek a dokážete přitom navíc zachovat nadhled a zůstat optimističtí. A to jsou věci, které se cení.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Zkuste využít tohoto období pro studium cizích jazyků, všechno by vám mělo jít snadno. Pokud je to možné, najděte si dnes v nabídce cestovních kanceláří pobyt v zahraničí, abyste se zdokonalili v konverzaci. Spojili byste tak příjemné s užitečným.

 

Kozoroh
Je jen málo dnů, kdy vám dělá menší problémy formulovat své myšlenky a jasně se vyjádřit. Vaše rétorika je dnes nedostižná, a tak je okolí fascinováno tím, co říkáte. Má to hlavu i patu a je to srozumitelné. Navíc vše dokážete podat velmi zajímavě.

 

Vodnář
Vaše finance jsou nyní v optimální kondici, a tak není důvod, abyste se vyhýbali nákupům. Můžete si pořídit vše, co potřebujete a možná i něco navíc. Tak se dnes poohlédněte po tom, co byste si rádi dopřáli a porovnejte si nabídky různých obchodníků.

 

Ryby
Můžete dnes počítat s problémy v zaměstnání, zřejmě se bude vršit jedno nedorozumění za druhým a bude obtížné se s kýmkoliv domluvit. Planetární vlivy nejsou moc pozitivní, tak se to pokuste nějak vydržet. Myslete na to, že v březnu bude mnohem lépe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře