Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 20.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 20.02.2018, 00:00 | 20.02.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 20.2.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud se poohlížíte po vhodném parťákovi, kterého byste mohli přibrat do svého podnikání nebo s ním rozjet nové aktivity, pak dnešek přináší šanci potkat někoho opravdu spolehlivého. A navíc s nápady, které přinesou zajímavé výdělky a prosperitu.

 

Býk
Na rozdíl od první poloviny měsíce, kdy jste museli být na své finance opatrnější, si teď můžete dopřávat daleko více radosti. Zaměřte se na vybavení domácnosti, investujte do svého vzhledu nebo vzdělávání. Budou to velmi dobře uložené peníze.

 

Blíženci
Druhá polovina února vám poněkud přiškrtila přísun financí a přinutila vás více šetřit. I když není situace příliš dramatická, bude lepší, když začnete odolávat větším výdajům. Dnes budete v tomto ohledu vystaveni zkoušce. Neutrácejte, když nemusíte!

 

Rak
Z dnešní pochvaly šéfa máte radost, ale trochu vám ji kazí to, že své uznání vyjadřuje před vašimi kolegy. Není vám to příjemné a myslíte si, že se to odrazí v jejich chování vůči vám. Už se to totiž dříve stalo. Problém je ale v nich, ne ve vás.

 

Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
Vrháte se dnes s nadšením a elánem do všech možných činností, což vám nakonec způsobuje únavu. Vůbec si na sebe v poslední době berete hodně úkolů a málo odpočíváte. Je nutné, abyste nabrali síly, jinak budete brzy totálně vyčerpaní a zcela na dně.

 

Panna
Preciznost v detailech a schopnost vychytat i ty nejdrobnější mouchy je to, čím se lišíte od ostatních pracovníků ve vaší firmě. I když dnes nemáte dobrou náladu, přesto po sobě nenecháte nedokončenou nebo špatně odvedenou práci. Jste svědomití.

 

Váhy
Planety vám dnes dodávají dar slova. Daří se vám získat lidi na svou stranu a dojednat i věci, které se původně zdály nemožné. Také pokud vás čekají zkoušky nebo musíte obhájit své projekty a návrhy, nemusíte se vůbec obávat, že byste snad selhali.

 

Štír
Denně děláte v práci prakticky to samé a rutina je to, co vás teď vážně ubíjí. Dnes začnete proto řešit, co s tím uděláte. Máte jasný úsudek, takže nic neodkládejte. Nebojte se dojít k jasnému závěru v těchto dnech. Uleví se vám a ostatním doma také.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Budete dnes mít možnost uvést některé věci do pořádku. Týká se to zejména finančních záležitostí. I když budou některá jednání složitější, nakonec se přece jenom doberete k dobrému konci a domluvě. A nemyslete si, podobné věci zdaleka neřešíte sami.

 

Kozoroh
Nepouštějte se dnes do žádné složitější manuální práce. Ta teď skutečně není nic pro vás. Nejenom, že by se vám nedařila, ale hrozí také to, že se zraníte nebo zničíte nářadí. Nástroje, které jsou pro vás nyní vhodné, jsou pero a myš od počítače.

 

Vodnář
Planety vás teď hýčkají, takže si vlastně nemáte téměř na co stěžovat. I dnes se cítíte nabiti optimismem, radostí i odvahou. Ta vám propůjčuje touhu pustit se do čehokoliv. Počítáte s úspěchem. Ten však není vždycky samozřejmostí, myslete na to.

 

Ryby
S podporou planet se vám dnes daří vše, co si plánujete. I když se občas dostaví menší škobrtnutí, nevadí. Učíte se, co jste udělali špatně a příště se tomu vyhnete. A také to, že k cíli často vede rovněž jiná cesta, než jste si původně mysleli.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře