Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 27.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 27.02.2018, 00:00 | 27.02.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 27.2.2018 podle hvězd.

Beran
Neváhejte dnes využít své dobré nápady a zapojte svůj bystrý intelekt pro strategické plánování postupných kroků k vašemu úspěchu. Ty jsou velmi důležité. Nepodceňujte ani komunikaci s ostatními lidmi, také ta nyní může pomoci ke kariérnímu skoku.

 

Býk
Dnešní den ve vás probudí vaše vnitřní dítě. Budete se dívat na svět nezaujatýma, bezelstnýma očima a potěší vás i drobnosti, které běžně přehlížíte. Odvážíte se toho, co byste jindy považovali za bláznivé a ulítlé. Bude vám fuk, co tomu říká okolí.

 

Blíženci
Naordinujte si dnes jako lék na své starosti návštěvu kulturních akcí nebo kontakt s podobně smýšlejícími lidmi, například na různých srazech. Není někde ve vašem okolí nějaký? Taková setkání vás nadopují novou energií a přijdete na jiné myšlenky.

 

Rak
Dnešek je vhodný pro to, abyste začali uvažovat o vašich prioritách. Máte totiž touhu vytvořit něco smysluplného a užitečného. Teď jde jen o to, v jaké oblasti se chcete realizovat. Čím lépe si vše promyslíte, tím úspěšnější ve svém úsilí budete.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Dnes se setkáte s kritikou. I když z ní samozřejmě nejste nadšeni, dá se z ní vytěžit mnohé pro vaše dobro a osobní rozvoj. Občas nějaká ta negativní zpětná vazba neuškodí, pokud je konstruktivní. Pomůže vám vyvarovat se v budoucnu stejných chyb.

 

Panna
Využijte energií dnešního dne k výuce nebo publikování či jinému sdílení vašich nápadů. Dejte všem vědět o svých znalostech. Vaše slova mají v těchto dnech velikou moc a navíc vám planety propůjčují skvělé vyjadřovací schopnosti. Ukažte se světu!

 

Váhy
Počítejte dnes s drobnějšími konflikty a rozepřemi. Poradíte si však s nimi svým typicky okouzlujícím způsobem. Váš šarm je nepřekonatelný! Bouřku změníte ve sluníčko a pokud by se přece jenom zablýsklo, nevadí. Každá bouřka přece pročistí vzduch.

 

Štír
Tvůrčí energie vám dnes rozhodně scházet nebude. Dost kreativní jste především v otázce peněz a obchodu. Využijte toho ve svém zaměstnání nebo podnikání. Budete disponovat skvělými nápady už od rána a s postupujícím dnem to pak bude stále lepší.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
Dnes se ve vaší každodenní rutině objeví vzrušující a neobvyklé prvky. Mohou přijít v kterékoliv oblasti života. Každopádně vás osvěží a dodají energii a radost ze života. Povedete také zajímavé rozhovory, které občerství vaši mysl a pohled na svět.

 

Kozoroh
Dostanete pozvánku na zajímavou akci. Neodmítejte ji. Jste v období, kdy všude, kam přijdete, sklízíte obdiv. Jeho důvodem není zdaleka jenom váš vzhled, ale i schopnost být okouzlujícími společníky. Potřebujete se trochu odreagovat, tak tam vyrazte!

 

Vodnář
Dnes si k vám najde cestu někdo, komu není vůbec do skoku. Jeho trápení bude i pro vás překvapením a nebudete si jistí, zda mu můžete pomoci třeba jen radou. Máte totiž dojem, že dotyčný člověk se v situaci chová statečně a správně. To mu i řeknete.

 

Ryby
Práce a hektický životní styl sice pomáhají zajistit vaši rodinu, uvnitř však šťastní nejste. Je to způsobeno i tím, že nedokážete dostat do rovnováhy čas, strávený prací a čas, kdy chcete být s rodinou. Zvažte dnes možnosti, co v tom můžete udělat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře