Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 6.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 06.03.2018, 00:00 | 06.03.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 6.3.2018 podle hvězd.

Beran
Je vhodná doba pro posílení starých přátelství a budování nových. Oslovte proto ostatní lidi a sdílejte spolu vědomosti i koníčky. Dnes také nepodceňujte žádný rozhovor, z každého totiž teď pro sebe můžete načerpat spoustu inspirace i ponaučení.

 

Býk
Březen je ideálním obdobím pro různé výzkumy, intenzivní studium a získávání nových vědomostí. Toto všechno vám nyní může přinést velký prospěch. Dnes si ujasněte, čemu byste se chtěli nejvíce věnovat a zaměřte se na to. Děláte to přece pro sebe!

 

Blíženci
Poslední dobou koketujete s novými myšlenkami, koncepty a aktivitami. Dnes cítíte, že nastává čas k osvobození od sebeomezujících představ, které vám říkají, co můžete nebo nemůžete dělat, na co se hodíte či nehodíte. Je na vás, jak s tím naložíte.

 

Rak
Zamyslete se dnes nad tím, jak vylepšit váš vzhled i celkový obraz. Pomůže vám to nejenom posunout kariéru tím správným směrem, ale i získat obdiv okolí. Promyslete si, co vše byste mohli změnit a udělejte první kroky směrem k vysněnému úspěchu.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Prožíváte zajímavé období. Lidé, které máte ve svém okolí, jsou ochotní ke spolupráci ve všech ohledech, nabízejí vám i podporu anebo vám zkrátka a jednoduše nekříží vaše plány. I dnes vás nechají, ať si děláte, co uznáte za vhodné. Dají vám volnost.

 

Panna
V tomto měsíci jsou vaše nervy trochu víc zatěžované starostmi a okolními událostmi. Rozladěnost vás potrápí také dnes, a tak se zaměřte na věci, které vám přinášejí potěšení. Například si vybavte své cíle a představte si, že už jste jich dosáhli.

 

Váhy
Dnes a v dalších dnech si budete připadat jako ukázkový kancelářský pracant. Budete totiž doslova zavaleni papíry, které je třeba pozorně číst, opravovat a podepisovat. A hlavně nic nepřehlédnout, nic nezapomenout a neudělat chybu. Přežijete to!

 

Štír
Zabýváte se momentálně hodně svým partnerským vztahem. Pokud ještě nejste manželé, začínáte stále více uvažovat o zásadním kroku. Dnes se touto myšlenou budete zaobírat hodně intenzivně. Svatba je důležitý krok, je proto třeba ho rozvážit důkladně.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Umíte uznat svůj omyl? Pokud ano, máte dnes vyhráno. Bude totiž třeba změnit váš pohled na určitou věc. Je to projev flexibility a stoupnete tím v ceně u ostatních, pokud se necháte přesvědčit rozumnými argumenty. Nepociťujte to jako osobní porážku.

 

Kozoroh
Dnes budete přemýšlet v dlouhodobém horizontu. Začnete si dělat plány, do kterých zahrnete také sebezdokonalování. Počítáte s tím, že bude nějakým způsobem zúročeno, například vyšší mzdou, lepším pracovním místem nebo například štíhlejší postavou.

 

Vodnář
V tomto období vás lidé rádi poslouchají a vy si to užíváte, protože milujete mít okolo sebe publikum. Také dnes se budete vyjadřovat lehce a takovým způsobem, že jednoduše vysvětlíte i složité věci. Můžete tak uplatnit svou bohatou slovní zásobu.

 

Ryby
V březnu bodujete v situacích, kdy je třeba bystrého úsudku a spravedlivého zhodnocení nějaké situace. Dnes se budete cítit jako ryba ve vodě, protože v zaměstnání vás přizvou k řešení problému, se kterým si ostatní neví rady a vy si s ním poradíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře