Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 13.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 13.03.2018, 00:00 | 13.03.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 13.3.2018 podle hvězd.

Beran
Od počátku týdne jste zaměření na svou expanzi a úspěch. Také dnes použijete všechny síly k tomu, abyste si vybojovali své místo na slunci. To se vám bude docela dařit, ale nebude to zadarmo. Můžete počítat s nervovým vypětím i celkovým vyčerpáním.

 

Býk
Jste poslední dobou čím dál více přesvědčeni, že víte všechno nejlépe. Dnes však poslouchejte rady jiných, zejména pokud jsou starší a zkušenější. Pokud si je vezmete k srdci a přidáte k nim vlastní kreativní nápady, vznikne výjimečná kombinace!

 

Blíženci
Pozvolný postup směrem k lepšímu ve finančním, kariérním i emocionálním životě potřebuje pevné základy. Dnes je proto začněte vytvářet. Zaměřte se na dlouhodobou aktivitu a stanovení strategických kroků. Je pro to ideální období, tak plánujte.

 

Rak
Položte si dnes otázku, jak moc se necháváte ovlivňovat svými city a jak jim podléháte. Dívat se na věci s určitou dávkou emocí je samozřejmě dobré, pokud to ovšem nepřekročí únosnou mez. Jestli se vám to stává, začněte s tím co nejdříve něco dělat.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Racionální uvažování dnes bude vaší slabou stránkou. Proto odložte záležitosti, které ho vyžadují, radši na jindy. Práce s fakty vám nepůjde. Můžete však být kreativní a mít skvělé nápady, které později uvedete do reality. Popusťte uzdu své fantazii.

 

Panna
Ani dnes nejste v úplně ideálním rozpoložení. Přesto se odhodlejte k tomu, že nebudete pasivně čekat, až vás mrzutá nálada přejde a snažte se jí odvážně čelit. Snažte se i dnes plnit všechny úkoly a jít si za svým cílem. To je ta nejlepší obrana.

 

Váhy
Dnes se vyjasní některé záležitosti, které vás už delší dobu trápí. Všechno nemusí dopadnout přesně tak, jak si přejete. Přesto aspoň budete vědět, jak se věci mají. Je to mnohem lepší, než dosavadní nejistota. Můžete zaujmout konkrétní stanovisko.

 

Štír
Dnešek bude jeden z pohodových a uvolněných dnů, kdy vás absolutně neláká pouštět se do nějakých větších dobrodružství. Naopak si vážíte klidu a vyhýbáte se všemu, co by ho mohlo narušit. Dnes neplatí úsloví o tom, že nemáte věci odkládat na zítřek.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Některé vaše osobní plány budou dnes pozdrženy. A nepůjde přitom jenom o vliv nepříznivých okolností, ale také o vaši neochotu riskovat a pustit se do změn. Necítíte se totiž ve formě a tak nad vším zbytečně moc přemýšlíte a dost se podceňujete.

 

Kozoroh
Přepadnou vás filozofické tendence a od rána budete zkoumat svůj vnitřní svět. Najednou uvidíte spoustu věcí jinak a budete jen posupně funět nad věcmi, které jste dosud považovali za důležitou součást svého života a myšlení. Klid, zase to přejde!

 

Vodnář
Očekávejte, že dnes budete poněkud rozladění. Protože to ovlivní váš úsudek, odložte rozhodování o důležitých věcech na jiný den. Připravte se také na otázky okolí, které bude zajímat, co se vám přihodilo. Hlavně na ně kvůli tomu nezačněte ječet.

 

Ryby
Pro ty z vás, kteří hodlají zakoupit rodinný domek nebo rekreační chatu mají dnes hvězdy připravenou mimořádnou příležitost. Přijde z neočekávaného zdroje a bude hodně zajímavá. I když vás nadchne, neukvapujte se. Nejprve zjišťujte podrobnosti.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře