Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 24.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 24.04.2018, 00:00 | 24.04.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 24.4.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes budete potřebovat nadhled, protože se vám určitá věc nepodaří tak, jak jste chtěli. Nic se neděje, zítra je taky den. A kromě toho si můžete trénovat svůj smysl pro humor a sebeironii. A to jsou věci, které dělají život mnohem snesitelnějším.

 

Býk
I když vás dnes čeká prima den a budete se cítit skvěle na těle i na duši, dejte si pozor na komunikaci. V euforii by vám z úst mohlo vyklouznout něco, co říct vůbec nechcete a zaděláte si na problém. Ten byste potom napravovali dlouho a obtížně.

 

Blíženci
Buďte připraveni každý den na nové výzvy. Ten dnešní jich také několik přinese. Důležité je, abyste před nimi neuhýbali. I když třeba neuspějete, je třeba ukázat svou odvahu a dravost. I to můžete považovat za vítězství, vyhrajete sami nad sebou.

 

Rak
Práce vám teď hodně zasahuje i do soukromého života. Stále přemýšlíte, proč se na vás nakupilo tolik problémů a nemůžete najít ani společnou řeč s kolegy. A je to stejné i dnes. Chyba není ve vás, způsobují to planetární konstelace. Musíte vydržet.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Na milostném poli vám dnes někdo bude házet klacky pod nohy. Jeho motivací bude závist nebo snaha získat vašeho partnera. Nejste dnešní a lehce prohlédnete takové intriky. A budete je stejně chytře mařit. Na vás si přece hned tak někdo nepřijde!

 

Panna
Dnes budete nuceni řešit nějaký zásadnější problém. Pokud s ním chcete pohnout, musíte přijít na jeho podstatu. Od ní se budou odvíjet všechny vaše další aktivity. Jiný postup neexistuje, tak na to pamatujte. Vždy se musí řešit příčina, ne následky.

 

Váhy
Počínaje dneškem vás bere pod svá ochranná křídla Venuše a její laskavé působení pocítíte ve všech oblastech. Jestliže po něčem toužíte, pusťte se s její pomocí do uskutečňování svých snů. Na vás samotných záleží, jakou si připravujete budoucnost.

 

Štír
Dnes vás potrápí drobnější výpadek pracovních schopností. Věci vám nepůjdou příliš od ruky, budou se vám kupit nedokončené úkoly a v intelektuálním směru to také nebude nic moc. Každý má však nárok na to, aby měl slabší den. Jste konečně na řadě!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Na dnešní mrzutou náladu a vnitřní rozladěnost bude nejlepším receptem společnost přátel, dobrá kniha, hezký film anebo voňavá koupel. Důležité také je, abyste svým náladám příliš nepodléhali. Snadno se to říká, hůře dělá. Přesto se o to pokuste!

 

Kozoroh
Stali jste se před časem svědky určité události, která se nyní vykládá jinak. Vneste dnes světlo do všech okolností a zůstaňte čestní a upřímní navzdory tomu, že byste rádi skutečnosti pozměnili ve prospěch vašeho přítele nebo oblíbeného kolegy.

 

Vodnář
I když máte svou práci rádi, v posledních týdnech se nemůžete zbavit dojmu, že si na vás vaši nadřízení zasedli. Ať děláte, co děláte, nic podle nich není bez chybičky. Nemusí to být jen antipatie vůči vaší osobě, mohou řešit své osobní trable.

 

Ryby
Ani v tomto příjemném období se nenechte strhnout k čemukoliv, co by zavánělo rizikem. I když dobré energie stále působí, nedopadly by vaše aktivity dobře. Mohli byste přijít o zdraví, zaměstnání nebo vztah. To přece nechcete, takže se držte stranou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře