Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 8.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 08.05.2018, 00:00 | 08.05.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 8.5.2018 podle hvězd.

Beran 

V tomto období hrají důležitou roli vztahy s přáteli. Pokud je vám někdo sympatický a rádi byste v něm našli nového kamaráda, nebojte se mu to dát najevo. Utužujte rovněž dlouhodobá přátelství. Zavolejte dnes lidem, které jste dlouho neviděli.

 

Býk
Dnes si v duchu vynadáte za to, že jste se mnohdy k partnerovi chovali příliš tvrdě a přehnaně ho kritizovali. Díky určité situaci poznáte, že vaše názory byly mylné. Není to poprvé, takže byste měli svůj pohled na něj přehodnotit jednou pro vždy!

 

Blíženci
Soustřeďte se v tomto období na svou expanzi a dosažení cílů. I dnes ukažte, že jste silní a nikdo vámi nebude manipulovat. Pokud chcete směřovat ke svým snům přes všechny nástrahy, připravte se na to, že to nebude žádná procházka růžovou zahradou.

 

Rak
I když ani dnes nebudete v ideálním rozpoložení, nebude to úplně na škodu. Protože se přitom vždy cítíte slabí a trápí vás pocit méněcennosti, budete chtít sami sobě dokázat, že za něco stojíte. To vás bude nutit pouštět se i do složitých úkolů.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
V květnu vám velmi snadno půjde studium a učení obecně. Je to ideální období pro výzkumy, získávání nových vědomostí a skládání zkoušek. Zaměřte se na všechno, co vám v budoucnu přinese užitek. Dnešní energie podpoří dobré rozhodování v tomto směru.

 

Panna
Vaši uzavřenost si lidé často vykládají jako rezervovanost a odměřenost. Moc vám to teď neprospívá, nikdo se k vám nechce přiblížit a navázat s vámi přátelství. Dnes se proto snažte být srdečnější a přátelštější. Uvidíte, že to přinese své ovoce.

 

Váhy
Abyste byli úplně spokojení, potřebujete mít věci pod kontrolou. Moc se vám to v těchto dnech nedaří. Dnes se budete snažit ovlivnit průběh některých záležitostí, ale jen s malým úspěchem. Radši se uvolněte a nechte jim volný průběh. Vyřeší se samy.

 

Štír
Každá maličkost, která vám udělá radost, je v tomto měsíci vítaná. Pomůže vám efektivněji ubránit se splínu, který se vás nyní často zmocňuje. Není důvod to odkládat, pusťte se hned dnes do tvůrčí činnosti, zacvičte si nebo si natrhejte sedmikrásky.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
K věcem dnes zaujímáte zjednodušující pohled. Je to proto, že se momentálně necítíte na to, abyste je zkoumali do hloubky a snažili se jim přijít na kloub. Budete na záležitostech, se kterými přijdete do styku, řešit jenom to, co je patrné zvenčí.

 

Kozoroh
Nemusíte se dnes bát rozhodování o důležitých investicích a nákupech. Váš skvělý úsudek vám pomůže věci vidět v jasném světle a budete mít dobrý odhad. Získáte na svou stranu i zbytek rodiny a nic nebrání tomu, abyste vše co nejdříve zrealizovali.

 

Vodnář
Pokud dnes potřebujete říct něco, co vám nepůjde z úst moc lehce, pak buďte bezprostřední. Mluvte tak, jak cítíte a nad ničím zbytečně nepřemýšlejte. Dejte si pozor jen na to, ať někoho nezraníte nebo neurazíte. Prostě převeďte myšlenky na slova.

 

Ryby
Máte rádi, když to v životě odsýpá a není nuda. V tomto období si rádi hledáte aktivity, které připomínají divokou adrenalinovou jízdu. Jste tím nadšeni, a tak ani dnes nepřestanete s pátráním. Snažte se však nic nepřehánět, ať se vám něco nestane.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře