Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 15.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 15.05.2018, 00:00 | 15.05.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 15.5.2018 podle hvězd.

Beran 

Pokud potřebujete něco ve svém životě dát do pořádku, nevyplatí se to odkládat. Začnete dnes! Je vhodný čas. Jestli si stále říkáte, že ještě počkáte, až budou vhodnější podmínky, budete méně unavení nebo třeba začne foukat jižní vítr, tak nezačnete!

 

Býk
Díky přízni planet se dokážete postavit čelem k mnohým překážkám. Neschází vám odvaha, sršíte sebedůvěrou a vaše komunikace je naprosto brilantní. Pokuste se proto dosáhnout úspěchu tam, kde se vám to dosud nedařilo. Půjde to dnes mnohem snadněji.

 

Blíženci
Všichni, kteří hledají novou lásku, by neměli sedět doma. Díky planetárním vlivům jim do života vstoupí někdo, kdo jejich představy o ideálním partnerovi nejen splní, ale mnohonásobně předčí. Setkání bude dost nečekané a city budou mít sílu tornáda.

 

Rak
Nesnášíte, když věci ve vašem životě stagnují. Pokud se je snažíte rozhýbat a nejste úspěšní, je to pro vás frustrující. Dnes budete konfrontováni s tím, že některé záležitosti jsou zkrátka mimo naše síly. Budete se s tím muset chtíc nechtíc smířit.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
Dnešek prověří vaše názory a vaši ochotu si za nimi stát, i když budou okolím zpochybňovány anebo když hrozí, že vám jejich hájení přinese potíže. V této zkoušce obstojíte. Je to totiž ta správná cesta, jak se dostat tam, kam chcete a vy to víte.

 

Panna
V pracovní sféře to teď moc nefunguje. Schází vám energie, ideální to není ani ve vztazích. Ty se spolupracovníky se vyostřují a podnikatelé si nemohou být jisti svými obchodními partnery. Dnes si od nich nenechte nic namluvit, řiďte se svým úsudkem.

 

Váhy
Dnes se vás budou snažit držet splín a deprese. Nesmíte jim dát šanci! Manuální práce je přesně to, co na ně platí a co nemají rádi. Takže si najděte nějakou činnost, která vám nedovolí přemýšlet nad žádnými problémy a které se musíte plně věnovat.

 

Štír
Dnešek bude hodně hektický. Nebude nouze o překvapení, takže je možné, že budete muset měnit některé plány. Připravte se na pestrou škálu událostí, není vyloučeno, že po vás v práci budou chtít i přesčasové hodiny. Večer proto budete docela utahaní.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
V květnu máte dost peněz, tak si můžete kdykoliv udělat pořádnou radost. Nesmíte zapomínat ale ani na druhé. Někteří lidé ve vašem okolí s financemi těžko vycházejí. Dnes jim proto nenápadně nabídněte pomoc. Udělejte to citlivě, abyste je neurazili.

 

Kozoroh
Dnes dostanete pochvalu za vaši pečlivost a svědomitost. U vašich nadřízených jste na to zvyklí, tam vás to nepřekvapí. Vysoké hodnocení ale obdržíte i doma a to už tak časté nebývá. Važte si toho a udělejte to, zač jste byli pochváleni, častěji.

 

Vodnář
Dnes můžete udělat mnoho pro své plány, které se týkají vašeho samostatného podnikání. Být sám sobě svým šéfem je skvělá věc a vy byste všechno rádi co nejdříve uvedli do reality. Je dobře, že jste tuto myšlenku neodsunuli stranou a jdete si za ní.

 

Ryby
Dnes a zítra se vás planety chystají svádět k velkému utrácení. Abyste si nezpůsobili uragán v peněžence nebo na účtu, slibte si, že se o všech větších výdajích poradíte s partnerem. Ten vás v případě nutnosti pěkně zchladí a hned bude po nebezpečí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře