Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 3.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 03.07.2018, 00:00 | 03.07.2018, 00:00 | doma.cz

Úterý, 3.7.2018 podle hvězd.

Beran
Pokud uvažujete o změnách v životě, je dobré pustit se do toho hned s počátkem měsíce. Všechno půjde snadněji a bez větších problémů. Dnes vás navíc planety obdarovávají dobrou náladou, tak se zamyslete nad tím, v jaké oblasti života chcete začít.


Býk
Dnes se vám naskytne příležitost na zajímavý výdělek. Sáhněte po něm, protože se vám bude hodit. V červenci budete rozhazovační více, než je zdrávo a tím ohrožujete domácí rozpočet. Brigádou si skóre vylepšíte a bude se vám mnohem volněji dýchat.


Blíženci
Budete dnes tím, kdo bude hasit nedorozumění a spory. Je jedno, zda to bude na pracovišti, doma anebo na ulici, zkrátka na to buďte připraveni. Naplní vás to pocitem pohody, takže budete mít i skvělou náladu po celý den. A to za to rozhodně stojí!


Rak
Dnešní den se bude vyznačovat hektickým tempem. A takový bude celý červenec, který před pár dny otevřel svá vrátka. Jeho energie vás už několik dní nabíjí a cítíte, že jsou před vámi vzrušující věci. S prvními se setkáte už dnes a bude to úžasné!

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.
 
Lev
Máte dojem, že se k vám okolí chová v těchto dnech nechápavě. Dotýkají se vás totiž i maličkosti, nad kterými jindy mávnete rukou. Nic okolo vás se však nezměnilo, to jen hvězdy ve vás vyvolávají podobné pocity. Dnes s nimi budete muset zase zápolit.


Panna
Planety vám v tomto měsíci projevují svou přízeň a prožíváte pohodové období. Toho byste měli využít ve svůj prospěch. Dnes zapřemýšlejte nad tím, co chcete v životě vyřešit nebo kterými událostmi toužíte pohnout správným směrem. A pusťte se do toho!


Váhy
Dnešek vyzkouší vaši trpělivost. Všechno bude tak trochu na dlouhé lokte. Naštěstí všechny komplikace hravě zvládnete. Odpoledne budete sice trochu rozladění, do večera ale všechna vaše mrzutost vyprchá a zase se budete na všechny kolem usmívat.


Štír
Dnes se vám chce lenošit a budete proto mít tak trochu chuť vyhýbat se svým povinnostem. Na svém pracovišti to nezkoušejte, zavání to pořádným malérem. Ale po návratu z práce si to klidně můžete dovolit. Letní dny jsou k tomu přece jako stvořené.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
V tomto měsíci je vaší silnou zbraní komunikace. Jste schopni dojednat výhodnější podmínky, podepisovat lukrativní smlouvy a rozšiřovat kontakty. Váš odzbrojující šarm vám vydatně pomáhá v dosažení cílů, tak tohoto prima období také dnes využijte!


Kozoroh
V červenci nemusíte počítat finance, přicházíte k nim navíc docela snadno. Pokud máte nějaké dluhy, bylo by proto žádoucí, abyste je zaplatili. Nic vám nebrání zadat převodní příkaz třeba hned dnes! Nechcete přece, aby vás věřitelé museli upomínat.


Vodnář
Dnešek bude přesně takový, jaký bude celý červenec. Budete se cítit jako pří jízdě na horské dráze: nahoru a dolů. Hodně věcí však můžete ovlivnit svými postoji. Pokud se vám podaří ukočírovat emoce, máte napůl vyhráno. Tak se o to aspoň pokuste!


Ryby
Požadavky vašeho zaměstnavatele se pozvolna, ale jistě stupňují. Snažíte se k tomu postavit jako loajální zaměstnanec, víte, že jsou dovolené a je třeba zaskočit za kolegy. Po práci si dnes aspoň pořádně oddechněte, ať máte dost síly do nového dne.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře