Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úterý, 14.2.2017 podle hvězd.

Horoskop na úterý aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 7
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 7
aktualizováno 14.02.2017, 00:16 | 14.02.2017, 00:16 | doma.cz

Úterý, 14.2.2017 podle hvězd.

Beran

Klidně se vrhnete do naplánovaného víkendového programu, chcete si užít co nejvíce a čím víc legrace, tím lépe. Jen ať po vás nikdo nechce rutinní domácí práce a zatloukání hřebíků, zde se opravdu ukazuje palec dolů. A bavit vás nebude ani televize.

 

Býk
Slunce přináší zvěst o méně stabilním pracovním ovzduší, takže je nutné počítat s určitými výkyvy. Může vás znervózňovat některý z vašich kolegů a přistihujete se, že nejste schopni zachovávat rozvahu, klídek jako obvykle. Nezapomínejte meditovat.

 

Blíženec
Čilý Merkur způsobuje, že dokážete skvěle propojit své nápady a navzájem se silně inspirovat s blízkými, takže modernizace vašeho společného hnízdečka je tou nejlepší volbou. Nepokoušejte se také o nějaké velké hokusy pokusy v práci, tam radši rutinu.

 

Rak
Co se týče rodinného zázemí, Jupiter vám už nějaký čas odklání ten správný vítr, takže otázky domova a rodiny neprobíhají na jedničku. Jádro problému se ukazuje v duelu partnerský vztah versus kariéra, což se samozřejmě přenáší na rodinou atmosféru.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Lev
Dnešek si po vás bude žádat několik ústupků a je jenom na vás nakolik si dovedete zorganizovat svoje úkoly, abyste byli spokojení a uměli se poprat, s čím bude zapotřebí. Nebojte se také trochu experimentovat ve vztazích, zvláště pak těch milostných.

 

Panna
Můžete se těšit na velmi naplňující a originální rozhovory, společné nápady a neobyčejné porozumění ve vaší domácí základně. Po stránce zkrášlování rodinného hnízdečka jsou vhodné hodiny kolem podvečera, kdy všichni odpočíváte po práci či po škole.

 

Váhy
Budete poměrně inspirovaní a hvězdy vám budou svítit optimisticky na cestu. Díky nim nacházíte společné těžiště se svými nejbližšími a tím je shoda v trávení volného času a společné koníčky. Také na pracovišti dovedete udělat několik velkých pokroků.

 

Štír
Budete celý den poměrně podráždění a podvědomě podezírat svoje blízké ze sabotování všech vašich snah. Ke konci dne dochází k radikálnímu obratu a vy jste naopak plní představ a plánů, jak vytvořit příjemnější zázemí. A také se vám to docela podaří.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
Jste výborně komunikativně naladěni, hýříte laskavostí a vtipem, takže jste excelentními společníky. Venuše s Marsem vám navíc nabízejí možnost skloubit volnočasové aktivity se spokojeností všech členů rodiny. Objevíte něco, co by do vás nikdo neřekl.

 

Kozoroh
Může vznikat zátěž z nevyřešeného problému ohledně rodinného pozemku nebo vlivem narůstajícího nesouladu s rodiči. Pokuste se věci řešit v klidu, protože rozjitřené emoce by nepřispěly ke klidu, a to ani vašemu, ani vašich nejbližších. Tak opatrně.

 

Vodnář
Hvězdy budou naladěny trochu rozverně, proto se nemůžete divit, kdyby díky nim zaklepalo na dveře nějaké seznámení? Bingo! A jak máte postupovat dále? Dobře si zorganizovat svůj denní plán, podle toho potom totiž můžete také operativně postupovat.

 

Ryby
Někdo z vašich blízkých nebude vědět, jak si poradit s přemírou volného času, který se před ním najednou otevře. Vy máte ale dnes přesně opačný problém, takže se budete muset pohnout kupředu a příliš dlouhou dobu se nerozpovídávat a obecně nedrbat.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře