Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zase mám plnou hlavu i duši zážitků, tak mne napadlo se s vámi o ně podělit. Co vy na to? Krásný už jarní den přeje Ježurka

Krásný začátek jara: ples a narození miminka

aktualizováno 20.03.2012, 00:00 | 20.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Zase mám plnou hlavu i duši zážitků, tak mne napadlo se s vámi o ně podělit. Co vy na to? Krásný už jarní den přeje Ježurka

Zimy bylo dost, čím jsme starší, tím ji hůře snášíme, proto jsme už určitě všichni rádi, že přišlo jaro. Se zimou končí i plesová sezóna. Ta se nás s manželem už delší dobu sice netýká, ale přece jenom aspoň myšlenkou jsme byli minulý týden v pátek na plese.
 

Krásné bylo zakončení plesové sezóny pro naši rodinu. Další vnučka měla maturitní ples. Jako blogařka čtu blogy i studentek, tak vím, jak prožívaly přípravu na tento „jejich“ ples. Vnučka Terezka byla stále nějak v klidu. Šaty byly připravené, boty se koupily až poslední týden, ale shon nastal až den před plesem.

 

Ještě bylo třeba doladit spoustu drobností, vše barevně sladit, už byla znát trošku nervozita. Vstupenky byly zakoupeny, my s manželem jsme si do vedlejšího města v noci netroufli, tak byla jen vnučka s maminkou, bratrem a jeho slečnou a sestřenicí Ladou, o které jsem psala v minulém článku (o promoci).

 


 

Hned však další den přivezli ukázal fotodokumentaci a tam bylo vidět, že si tento den užívala nejen vnučka, ale v podstatě všichni maturanti. A proč ne? Vždyť to byl jejich velký den. Skandovalo se tam prý hodně : MATURITU? DÁME!
 

Moderátor večera při představování jednotlivých studentů měl o každém aspoň malou poznámku. Naše Terezka jde studovat na ČVUT „jaderku“ jak ona říká, tak jí pozval slovy: EINSTEIN v sukni a loučil se s ní – Einstein junior!

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Vlaďka Erbová porodila Řepkovi syna Markuse

Těhotná Tereza Bebarová: Miminko se narodí v červnu
 

Krásné fotky tedy mluvily za vše a já byla nakonec ještě ráda, že jsem tam nebyla, protože bych toho asi pro slzy viděla méně než dnes na fotkách a videu. Tak jsme se virtuálně rozloučili se zimou a plesovou sezónou a v sobotu bylo už krásné jaro. A to je také krásná pointa celého víkendu.

 

S jarem se rodí mláďátka, ne? A já dostala večer SMS zprávu, že rodině mého synovce se narodil malý Ondrášek! Doma už mají Lucinku a také bylo z těch okamžitě zveřejněných fotek vidět štěstí a spokojenost. Na všech. Moje sestra má tedy páté vnouče a moje maminka jubilejní desáté pravnouče! Není to krásný začátek jara?

 
36 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •