Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Byla jsem na promoci nejstarší vnučky a tak mi to nedalo, abych o tom nenapsala článeček, svěřila se nám naše Ježurka.

Vnučka promovala, babičky i maminka plakaly

aktualizováno 09.03.2012, 00:00 | 09.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Byla jsem na promoci nejstarší vnučky a tak mi to nedalo, abych o tom nenapsala článeček, svěřila se nám naše Ježurka.

Já myslím, že takových zážitků v životě člověk moc nezažije, proto se chci s vámi o něj podělit. Byla jsem v týdnu na výletě. Daleko, tedy pro mne ano. Máme to od nás do Olomouce asi 400 km, ale co naplat, jela jsem navzdory tomu, že jsem měla obavy. Obavy z toho, jak to zvládne moje páteř, ale zas tak často nejezdíme na promoce svých vnoučat, ne?

 

Jeli jsme autem. Syn, snacha, vnuk, druhá babička a já. Cesta byla dobrá, syn je dobrý řidič a společnost také výborná. V takovém případě to musela moje páteř vydržet. A nakonec vydržela, to jsem byla ráda. Moje nejstarší vnučka promovala na Univerzitě Palackého v Olomouci z japonštiny a angličtiny, má titul BAKALÁŘ.

 

 

Studuje sice dál, má ještě velké plány, ale byla to první promoce jak její, tak vnoučete, tak to se nedalo jen tak přejít. Je to dávno, co jsem byla naposledy na promoci. Byly to mé děti, které už mají svoje děti dospělé, jak je vidět. Ale na té poslední promoci, kterou měl syn, byla i tahle jeho dcera.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

MDŽ: Humorný den v životě socialistické ženy

SEX, SNY A MUŽI: Pozor na cizí parfémy

Blog otce puberťaček: Alergie z idola

 

Byly jí tenkrát 4 roky, byli jsme v Praze, syn studoval na ČVUT. To už je 20 let a já si připomněla, jak tenkrát vnučka říkala mamince: "A maminko, teď už bude tatínek ten inža?“ Uteklo to jako voda a promovala sama. Bylo to trochu jiné, ale krásné, vždyť to byla už vnučka! Měli všichni stejné oblečení, černé dlouhé hábity a nahoře takovou černou čepici.

 

Mladí lidé jsou krásní i v pytli, ale toto bylo opravdu hezké a odpadly konkurenční boje o to, která dívka bude mít nejkrásnější šaty. Co tam bylo fotoamatérů a ta spousta kytek! Ceremoniál byl opravdu hezký a my, babičky i její maminka, jsme byly krásně ubrečené! Pak jsme šli na společný oběd, prohlédli jsme si historickou Olomouc, univerzitní město a hlavní památky na cestě zpět k autu, a bylo nám krásně.

 

Spokojená a rozzářená byla celý den i vnučka. Na škole se jí moc líbí, dokonce tam už i "trochu“ pracuje jako asistentka jednoho váženého pana profesora. Moc peněz za to sice není, ale dobrá zkušenost bývá k nezaplacení. Nevím, jak na tom budu zdravotně při další její promoci a eventuelně i ostatních vnoučat, ale pokud to jen trochu půjde, určitě se zase ráda zúčastním. 

Jaký jste typ? Nezávislá žena, mamka, bohyně? »

Patříte k nezávislým ženám, úspěšným mamkám nebo snad alfa bohyním? Najděte se v našem přehledu moderních dam. ... více»

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

VÁŠ PŘÍBĚH: Rtěnka na zrcadle prozradila nevěru »

Naše čtenářka Michaela čekala rok a půl na to, až její ženatý přítel splní slib a prozradí manželce, že má milenku a chce rozvod. Nedočkala se, a tak se rozhodla jednat. ... více»

Sexy šaty - 32

Seznam tajemství, která váš partner nemusí vědět »

Co na srdci, to na jazyku? Raději ne tak docela. Absolutní upřímnost bývá považována za naivitu. Některé malé či větší tajnosti si raději nechte pro sebe. Je to rozumnější! ... více»

22 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře
 

Všechny blogerky

  •