Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Být krásná nemusí být zase tak nedosažitelné. Krása je svým způsobem ukrytá v potravinách, ale samozřejmě ne ve všech. Například v bůčku ji raději nehledejte.

Seznam báječných potravin, po kterých zkrásníte

Zrcadlo
zdroj: Thinkstockphotos Zrcadlo
aktualizováno 25.01.2018, 16:45 | 25.01.2018, 16:45 | doma.cz

Být krásná nemusí být zase tak nedosažitelné. Krása je svým způsobem ukrytá v potravinách, ale samozřejmě ne ve všech. Například v bůčku ji raději nehledejte.

Co jíst, když toužíme po hedvábné pleti, nádherných hustých vlasech a mladistvě vyhlížejícím obličeji bez takzvaných "vaků pod očima"? 

 

Není třeba se stravovat jako mnich - to znamená přehnaně asketicky - toužíme-li nádherně vypadat. A to je dobrá zpráva! Předkládáme vám stručný seznam potravin, které vám cestu k půvabu velice usnadní. A přitom nejsou vůbec špatné.

 

Chodit do lékárny pro "zázračné" prvky a potravinové doplňky? Ale proč? Pro zdraví se přece nechodí do lékárny, ale do zahrady.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V čem nás muži nechtějí ani vidět? PROKLETÉ ODĚVY!

Stále sexy! A to už jim dávno není dvacet!

Jak docílit úžasně plochého bříška? Ptejte se celebrit!

 

 Mandle

 

Tato dobrůtka, která je ještě ke všemu k dostání úplně všude, mnohdy i k trafikách, skvěle chutná, a tak mlsat ji není žádná oběť, naopak. Obsahuje nesmírně důležité prvky, například vápník, samozřejmě hořčík, zinek či vitamín E. Výsledek hojné konzumace mandlí? Jen tak nezestárnete. Ale zas je nesmíte konzumovat po kilogramech, jsou kalorické.

 

 

Mňam! Čokoláda s vysokým podílem kakaa

 

Ani čokoládě se už nemusíme vyhýbat. Není to báječné? Je však nutné zvolit tu skutečně kvalitní, s podílem kakaa od sedmdesáti procent výše. Přispívá ke kráse, neboť v sobě ukrývá cenné antioxidanty, s jejichž pomocí se stárne mnohem pomaleji...

 

Čerstvá šťáva z mrkve

 

Neocenitelným pomocníkem ve snaze o krásu je samozřejmě odšťavňovač. Nezapomeňte často popíjet čerstvou mrkvovou šťávu, obsahující vitamíny A i B. Mrkvová šťáva je pověstná tím, že po jejím pravidelném popíjení budete mít pleť jako šestnáctiletá studentka. Chcete-li si šťávičku osladit, použijte jablíčko.

 

 

Dýňová semínka

 

Obsahují spoustu zinku, a tak působí naprosto zázračně na vlasy, nehty i pleť. Vmíchejte si je do bílého jogurtu, oslaďte lžičkou medu, přidejte na kousky nakrájená jablíčka - a elixír mládí je na světě.

 

Špenát

 

Obsahuje kyselinu listovou a železo a jeho zázračné účinky dobře zná i proslulý Pepek Námořník. Čerstvý špenát je hotovým zázrakem a šťáva z čerstvého špenátu garantuje dlouhověkost a stálé zdraví. Neplést s mraženým špenátem, který nám zprotivily školní jídelny. Čerstvý je docela jiný!

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Viollet 18:12 24.07.2012
''Chodit do lékárny pro "zázračné" prvky a potravinové doplňky?'' Hlavně že tu co chvíli vidím žblebty o takzvaných ''zázračných dietách'' 8-X