Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Většina z nás by raději vypadala mladší, přitom se nevědomky dopouštíme mnoha zlozvyků, které nám roky do tváře spíše přidávají.

5 zlozvyků, které vám přidávají roky navíc

Vrásky
zdroj: Thinkstockphotos Vrásky
aktualizováno 15.06.2017, 16:25 | 15.06.2017, 16:25 | / doma.cz/seznamovacivecer.cz

Většina z nás by raději vypadala mladší, přitom se nevědomky dopouštíme mnoha zlozvyků, které nám roky do tváře spíše přidávají.

Vybrali jsme pro vás patero hříchů, které vašemu mladistvému vzhledu škodí nejvíce.

 

1. Méně stresu, méně vrásek

Stres vede často k bolestem hlavy, stavům vyčerpanosti a zvyšuje riziko virové nákazy. Častým stresem si přivozujeme více vrásek, které nás dělají staršími.

 

2. Časté kouření

Kouření neprospívá nejen vašemu zdraví, ale ani kráse. Navíc zvyšuje riziko velké škály chorob. Nehledě na pasivní kouření, které nejen otravuje, ale často také odpuzuje vaše okolí.

 

 

3. Alkohol

Nadměrná konzumace alkoholu vede k rozšíření cév, kůže se pak stává méně elastická a tvoří se vrásky. Alkohol také dehydruje tělo i pleť.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mladší partner? Budete vypadat JEŠTĚ starší!
Čtyřicet? To není věk, ale pouze číslo
Tomu neuvěříte! Proměna, která vám vezme dech a potvrdí, že věk je jen číslo!

 

4. Sedavý způsob života

I když nás zdravý životní styl doslova bombarduje ze všech obálek časopisů a billboardů, více než polovina populace zanedbává pravidelný pohyb. Není potřeba trávit denně dlouhé hodiny v posilovně, postačí pravidelné procházky, jízda na kole nebo venčení vašeho psa. Důležitá je pravidelnost.

 

5. Přehnané opalování

Časté opalování vede k předčasnému stárnutí pleti. Nechte vaši pleť vyniknout v přirozené kráse tak, jak ji příroda stvořila.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře