Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je to umění, kterému se můžete snadno naučit, když si osvojíte pár zásad.

9 tipů, jak být vždy na fotkách krásná!

Krása a móda - 4
zdroj: Thinkstockphotos Krása a móda - 4
aktualizováno 11.08.2016, 00:51 | 11.08.2016, 00:51 | doma.cz/ina

Je to umění, kterému se můžete snadno naučit, když si osvojíte pár zásad.

Ráda si prohlížíte fotky, ale ty, kde jste vy sama, raději přeskakujete. „Tady a tady mi to nesluší“, pokud vám je to povědomé, je na čase s tím něco udělat. I pózování na fotkách se totiž musí člověk naučit. Fotogenický totiž není přirozeně nikdy, akorát, někdo ví v jakém úhlu mu to sluší a v jakém se naopak nenechá nikdy vyfotit! Zásadní poučky zní:


1. O pět kilo lehčí budete vypadat, když se jednoduše narovnáte. Zdvihnout hlavu, zatáhnout bříško a zadeček, vyprsit se – to je základ.


2. Na fotkách si stoupejte bokem a jednu ruku si dejte přirozeně v bok(25), tak vypadá paže štíhleji. Zkuste pohled přes rameno – jednoduchý trik modelek, který vždy funguje.


3. U portrétových fotek platí pravidlo držet bradu mírně dopředu – protáhnete tak krk a scelíte obličej, protože světlo na něj bude dopadat všude stejně, tak na obličeji krásně vyniknou jeho kontury (ale žádné kruhy pod očima a podobné neplechy).

 


4. Řešení pro nesmělé povahy – nechte se vyfotit s pohledem upřeným mimo objektiv. Proces výroby pro vás nebude tak nepříjemný a výsledek bude působit lehce tajemně.


ČTĚTE TAKÉ:

Intimní holení: Ani v zimě nebuďte za bobra!

VELKÁ VÁNOČNÍ PROMĚNA: Nádhera! Paní Stáňu doma nepoznali!
A na KRÁSNÁ.CZ: TUTORIAL: Elegantní rybí cop


5. Usmívejte se! Nemusíte všude cenit zuby, ale věřte, že většinou nám to nejvíce sluší, právě když se usmíváme!


6. Před fotografií si jemně načechrejte vlasy a zuby prokrvte rty (pokud nemáte čas, na rychlý nános lesku).


7. Pozor na světlo! Fotíte-li se nad svíčkou, nebo naopak přímo pod jídelním světlem, věřte, že výsledek nebude zdaleka tak zdařilý. Čím měkčí světlo a rovnoměrné světlo, tím lépe člověk vypadá!


8. Nemáte-li na fotku náladu, raději se nefoťte, většinou tato disharmonie je na fotkách poznat.


9. Podbradek zamaskujte lehkým vytočením a úklonem hlavy do strany, nebo si hlavu opřete o ruku, čímž se tento malý nedostatek lehce schová.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Medix 21:00 26.09.2018
Docela dobré rady, zasmála jsem se :)