Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Velký filmový svátek a přehlídka těch nejhonosnějších rób, to spojuje filmový festival v Cannes!

Cannes: kdo se blýskl a kdo se znemožnil

aktualizováno 17.05.2012, 12:53 | 17.05.2012, 11:53 | doma.cz/ina

Velký filmový svátek a přehlídka těch nejhonosnějších rób, to spojuje filmový festival v Cannes!

Filmový festival v Cannes je již tradičně jednou z nejsledovanějších společenských akcí roku. Vždy přiláká celebrity z celého světa všech možných profesí. Přeci jen jde ale o filmový svátek, takže o slavné a krásné herečky není ve francouzské městě nouze!

 


První festivalové dny s přehlídky jsou za námi, jak se kdo předvedl na červeném koberci zahajovacích večírků? V hledáčku stovek objektivů se nejvíce blýskla Eva Longoria a Češka Eva Herzigová. Obě zvolily smetanové šaty rámující jejich perfektní figuru. Šaty Evy Longorii pak připomínají i velký módní trend středně dlouhých vleček. Také nebyla Longoria sama.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

MÓDNÍ POLICIE: fotili jsme Češky v parku!

Perfektní zeštíhlující účesy na léto

Culík 6 krát jinak a vždy sexy

 

Barvičky i dramatická černá


V bledě zelenkavých šatech zazářila i Diane Kruger. Na citrónově žlutou vsadila Doloros Chaplin. K něžné brunetce se skvěle hodí, navíc výrazná barva je doprovázena jednoduchým antickým střihem. Z doplňků Doloros zvolila dominantní zlaté náušnice a úzký páseček. Chválíme!

 


Naopak v černé se na večírek vypravila Freda Pinto, která v korálkových šatech s vysokým rozparkem trošku zaniká.

 

 

Ne jinak tomu je i mladičké zpěvačky Lany Del Rey, jíž černá dělá zbytečně starší a usedlou. Kombinace černé a bílé naopak velmi slušela opět Evě Longoria. Zajímavé šaty a klasický ženský účes vypadají úchvatně!

 

 


Moderní společenskou róbu ukázala Jessica Chastain, jejíž světlá pleť a sněhobílé šaty tvoří příjemný soulad. To se úpně nedá říct o bronzových šatech Jane Fonda, která v nich předvedla sice neuvěřitelnou postavu, ale barvou a leskem si herečka krapet uškodila.

 

 

 

Kdo se módně znemožnil?


Mezi nejhorší šaty večera patřily oranžové krajkované cosi, nudné tyrkysové Vahiny Giocante, která si zřejmě nelámala hlavu nejen se šaty, ale i s účesem! Krepaté rozpuštěné vlasy se hodí tam možná na vesnickou zábavu, ale ne na červený koberec jednoho z nejprestižnějších filmových festivalů!

 


 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře