Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

V létě, obzvlášť pak v těchto parných dnech, přirozeně saháme po volnějších střizích oblečení a přírodnějších materiálech. Ideální variantu představují například obyčejné bílé šaty, ze kterých jednoduchou změnou doplňků vytvoříte outfity až na 3 r...

Jednoduché bílé šaty jako základ: 3 originální outfity na den, noc i do horkých dní!

bílé šaty
zdroj: Getty Images bílé šaty
aktualizováno 09.08.2018, 00:00 | 09.08.2018, 00:00 | MT

V létě, obzvlášť pak v těchto parných dnech, přirozeně saháme po volnějších střizích oblečení a přírodnějších materiálech. Ideální variantu představují například obyčejné bílé šaty, ze kterých jednoduchou změnou doplňků vytvoříte outfity až na 3 různé příležitosti.

Obecně se vyplatí investovat do takových kousků, které jsou jednoduché, lehké a zároveň se dají se různými způsoby kombinovat a obměňovat, a vytvářet tak bezpočet neokoukaných outfitů. Jak na to?

 

1) Na horký den


V obzvlášť horkých dnech na sobě nepotřebujete mít nic jiného než šaty, otevřené boty a klobouk, který vás ochrání před sluncem.

 

šaty - 3
(Foto: Archiv firem)


(šaty Zoot.cz 599 Kč, kabelka H&M 599 Kč, boty Baťa 799 kč, klobouk Zoot. cz 699 Kč)


2) Na večer


Na večer s kamarádkami nebo s přítelem na rande to chce něco speciálního. Skvělou variantou je proto přehodit přes šaty elegantní sáčko a na nohy nazout boty na podpatku.

 

šaty - 2
(Foto: Archiv firem)


(šaty Zoot.cz 599 Kč, kabelka Orsay 699 Kč, boty Zoot.cz 799 kč, sako Bershka 899 Kč)

 

3) Na volný čas
Ve volném čase (a méně horkých dnech) si můžete dovolit se odvázat. Ideálním doplňkem je proto džínová bunda, espadrilky a jednoduchá kabelka, která dodá vašemu outfitu trendy dotek.

 

šaty - 1
(Foto: Archiv firem)


(šaty Zoot.cz 599 Kč, kabelka Answear.cz 439 Kč, boty Answear.cz 599 kč, džínová bunda H&M, 949 Kč)


Ať už si zvolíte obdobu kterékoli z těchto variant, pamatujte si, že základem všeho jsou bílé šaty, které by vám měly skvěle padnout. Právě na jejich výběru si proto dejte nejvíce záležet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře