Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Toužíte po lehkém bronzovém tónu i v zimě? Poradíme vám, jak sexy snědé barvy dosáhnout i bez rizika.

Karamelová pleť i v zimě? 5 cest, jak jí dosáhnout

Péče o pleť
zdroj: Thinkstockphotos Péče o pleť
aktualizováno 01.02.2018, 22:33 | 01.02.2018, 16:18 | doma.cz

Toužíte po lehkém bronzovém tónu i v zimě? Poradíme vám, jak sexy snědé barvy dosáhnout i bez rizika.

S opálenou pokožkou působíme svěžejší, krásnější a zdravější. Vysolárkovaný vzhled dávno nefrčí, ale lehký nádech mocca vám přidá na atraktivitě, což jistě oceníte, obzvlášť pokud si v zimě ráda dopřáváte bazény, sauny a wellness.

 

Vyzkoušejte samoopalovací krémy, tonery a bronsery, či nástřik. Poradíme vám, jak si na se obejít bez skvrn a příliš tmavého efektu.

 

Díky kyselině DHA, která je ve všech samoopalovacích přípravcích obsažena, se krásně obarvíme bez rizik. Jedinou nevýhodou je její podivná „vůně“.


Tónovací přípravky


Používejte je denně, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Mají jednu výhodu: intenzitu barvy si určujete sama tak, aby co nejlépe vyhovovala vaší představě o výsledném odstínu pleti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Francouzské líčení: dramatický pohled a vyzývavé rty

Bradavky ven: letošní sezóna je bez podprsenek!

Největší vlasové a módní hrůzy celebrit


Samoopalovací přípravky – kávová kráska na celou zimu


Většinou jsou univerzální, na tvář i tělo. Jestliže máte citlivou pleť, sáhněte po výrobku určeném speciálně na tvář. Před jeho nanesením je ideální udělat si důkladný peeling –nechcete přeci vypadat jako dalmatin, ne? Při nanášení krému si dejte zvláštní pozor na partie okolo vlasů, uší a krku. Až budete hotová, nezapomeňte si důkladně umýt ruce a nehty.

 

Bronzery – ideální na večírek

Dodají pokožce a tváři zlatý lesk a dojem jemného opálení. Mají podobu buď klasického pudru, nebo pudru ve tvaru perel, na který budete potřebovat štětec.

Opálení nástřikem

Ve speciálních salonech nabízejí kabinky, kde se automaticky aplikuje nástřik samoopalovacím přípravkem. Stačí jedna aplikace, a za 10 minut vypadáte jako, když jdete od moře. I zde se před aplikací doporučuje peeling celého těla. Na rozdíl od opalování v soláriu či na sluníčku je nástřikové opalování bezpečnější a šetrnější k pokožce. Jeho intenzitu si zvolíte podle typu pleti po konzultaci s personálem.

Zvýraznění opálení


Jestliže toužíte po bezchybné pleti a zároveň chcete podtrhnout své opálení, vyzkoušejte místo make-upu bezbarevnou podkladovou bázi pod make-up. Nechá opálení vyniknout, spolehlivě zakryje rozšířené póry, zmatňuje a často má i ochranný faktor.

 
15 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Edna 20:14 10.12.2011
Proboha,co jste za stránky.Obsahy vašich článku jsou nulové, nenesou žádné informace.Mám dojem, jako byste opisovaly příbalové letáky, a k tomu přihodily pouze foto.
koko 12:06 10.12.2011
stačila mě jedna věta a bylo mě jasný že tady rady nenačerpám ... průser.... i krásná.cz ... jděte někam .....
elis 11:00 10.12.2011
obsáno z krásná.cz, vy trapky.