Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Před několika dny jsem zavítala na otevření nového butiku MI FASHION LABEL a jak to tak bývá, tak tam bylo plno známých tváří. Mezi nimi byla i krásná herečka Jana Plodková. Nám se podařilo s ní udělat rozhovor, kde nám prozradila, co ráda nosí a ...

Krásná herečka Jana Plodková prozradila, jaký je styl její styl a co ráda nosí

Jana Plodková - 5
zdroj: doma.cz Jana Plodková - 5
aktualizováno 17.05.2017, 15:44 | 09.04.2017, 14:28 | ks

Před několika dny jsem zavítala na otevření nového butiku MI FASHION LABEL a jak to tak bývá, tak tam bylo plno známých tváří. Mezi nimi byla i krásná herečka Jana Plodková. Nám se podařilo s ní udělat rozhovor, kde nám prozradila, co ráda nosí a mnoho dalších věcí.

Jaký je váš oblíbený styl a co ráda nosíte?

Styl, který mi je asi nejbližší, je ležérní. Především se v něm musím cítit pohodlně, dobře a být sama sebou. V mém šatníku najdete nejvíce klasických bílých košil. Je to taková moje uniforma. Ráda také nosím zúžené kalhoty nebo naopak volné, do pánského stylu. Takže to mixuji dohromady.

 

Každá žena má nějakou módní závislost, jaká jeta vaše?

Nejsou to ani kabelky a ani boty, jak to bývá u většiny žen. Ale jsou to brýle. Je to taková má součást a bez nich se už vůbec neobejdu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jana Plodková: Nepotřebuji zdůrazňovat ženské tvary oblečením ROZHOVOR
Jana Plodková: Někdy mi rupne v hlavě a provokuju
Móda v Opeře: Co předvedly slavné dámy?

 

Partner vám radí při výběru oblečení, nebo se řídíte jen podle sebe?

Řídím se většinou jen podle sebe, ale samozřejmě partner má také nějaký vkus. Takže, když mi chce udělat nějakým kouskem radost, tak se vždy trefí.

 

Níže se podívejte na více fotografií do naší galerie:

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře