Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vévodkyně z Cambridge opět boduje! Inspirujte se jejím stylem i vy!

Krásná Kate: Nejlépe oblékaná žena světa! Známe její triky

aktualizováno 02.08.2012, 11:51 | 02.08.2012, 11:42 | doma.cz/ina

Vévodkyně z Cambridge opět boduje! Inspirujte se jejím stylem i vy!

Časopis Vanity Fair uveřejnil seznam nejlépe a nejstylověji oblékaných lidí na světě. Kate Middleton obsadila první místo! Její okouzlující elegantní styl boduje jak na oficiálních příležitostech, tak na soukromých akcí. Navíc umí bravurně kombinovat luxusní doplňky s jednoduchou a konfekční módou. Okoukejte styl a kosmetické triky překrásné vévodkyně!


1) Miluje krajku a pastelové tóny

Zajímavé šaty s krajkou svým střihem působí formálně, ale díky krajce jsou i hodně sexy. Ostatně právě díky krajce se staly svatební šaty takovým tématem! Kromě krajky si vévodkyně oblíbila i pastelové tóny, které jsou aktuálním horkým trendem sezóny! Tmavě modrá sáčka, sytě oranžové šaty, či lososové kalhoty v jejím šatníku nesmí chybět.

 

 

2) Bad hair day? Nikdy!

Lesklá zdravá hříva je poznávacím znamením Kate Middleton. Jen my ženy si dovedeme představit, co to dá za práci.


3) Lodičky vždy a ke všemu (obzvláště ty béžové)!

Vévodkyně neudělá bez lodiček ani ránu! Ať už její sukně sahá ke kolenům, níže, či výše, lodičky vykouzlí z každé ženy rázem dámu! Kate je nosí i ke kratším kalhotám a obzvláště si libuje v těch béžových, které prodlužují nožky! Zkuste to také!

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Krásná Kate v novém účesu: Vévodkyně spletla vlasy do drdolu

Pippa Middleton jako šedá myš. K smrti nudná! 

 

4) Nepodřizovat se diktátu klobouků

Jako Britka a aristokratka musí Kate nosit klobouky. Přesto v nich ani na okamžik není staromódní či usedlá. Jak to dělá? Připíná je na rozpuštěné vlasy, či zajímavé drdoly. Je to elegantní, ale pořád mladistvé.

 


5) Dokonalé duo: Perfektně střižené sáčko a jednoduché psaníčko

Sáčka v pánské stylu, či hodně krátká (a la letuška) jsou maximálně trendy a vylepší každou postavu. Zvýrazní ramena i pas, takže vaše silueta dostane hned ženštějších křivek! Mini psaníčko do ruky? Proč se tahat neustále s obřími kabelkami, když ty mini jsou roztomilé a elegantní zároveň!

 

 

6) Sázka na obočí a lehce opálenou tvář

Na svatbu se líčila sama, obočí si ale nechává upravovat od profesionálů. Kate má obočí slabé, precizně vytrhané, ale barevně výrazné. Nežije v Itálii ani v Řecku, nýbrž v Británii. A přesto jsme ji snad nikdy neviděli bledou a bez zdravé barvy ve tvářích. To znamená jediné – bronzer je pro ni to, co pro ostatní balzám na rty.

 

7) Přirozená manikúra

Když něčí ruka nosí zásnubní prsten s osmnáctikarátovým safírem, dá se čekat, že se stane jednou z nejfotografovanějších na světě. Takový šperk si nejlépe rozumí s lakem v tělové barvě.

 

 

8) Usmívat se na všechny strany

Posledním, ale zcela zásadní pravidlo podle Kate Middleton, jak vypadat vždy krásně? Usmívat se! Úsměv sluší každé, je zadarmo a navíc navozuje dobrou náladu vám i lidem ve vašem okolí. Tak s ním nešetřete.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře