Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Letošní sezóna objevila kompromis mezi dlouhými kalhotami a modelem capri. Jak nosit ohrnuté kalhoty ve francouzském ležérním stylu? Prozradíme vám ty nejlepší trendy kombinace.

Na délce záleží! Jak nosit trendy kalhoty nad kotníky

aktualizováno 19.08.2011, 00:31 | 19.08.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Letošní sezóna objevila kompromis mezi dlouhými kalhotami a modelem capri. Jak nosit ohrnuté kalhoty ve francouzském ležérním stylu? Prozradíme vám ty nejlepší trendy kombinace.

Všimla jste si, že vedle úzkých džín frčí pátkové kalhoty s volnějším sedem a lehce nabraným pasem? Jděte do nich také, unosíte je celý podzim! Hodí se do práce, na večeři i na víkendovou promenádu městem. Tuto šik variantu si zamilujete ze dvou důvodů – pohodlí a nedbalá elegance!


Kalhoty patří mezi nejoblíbenější kousky šatníku, kterých se ženy nechtějí vzdát ani během léta. A to přesto, že mužům se více líbí sukně. Letos v létě můžete vyzkoušet nový hit - 7 / 8 kalhoty, které jsou absolutně trendy. Je však třeba upozornit na jejich jedinou nevýhodu: zkracují nohy. Proto k nim pokaždé vezměte vyšší boty, ať už ne klínu, jehlách, nebo širokém „kůlu“.

 

 

Pokud vás móda baví a máte v malíčku všechny "vychytávky" sezóny, můžete zapracovat na optickém klamu, a vyrovnat si tak proporci těla. Pravdou je, že pokud máte silnější lýtka a kotníky, mohou jim zkrácené kalhoty přidat na objemu. Pokud zvolíte správnou barvu, střih, styl a boty, celkový dojem se rázem změní k nepoznání!

 

 

Trendy krátké kalhoty
(Foto: myzeny.sk)

 

 

Na délce záleží!

 

Volba délky kalhot je velmi důležitá! Vyzdvihne do popředí buď lýtka nebo kotníky. Pokud tedy máte silné lýtka, snažte se, aby kalhoty končily v oblasti kotníků. Zkrácené kalhoty jsou vhodné pro ženy, které nerady odhalují své nohy v krátkých šortkách. Ze stejného důvodu si určitě získají oblibu i u starších žen, které dbají na svůj vzhled a sledují aktuální trendy.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Desatero triků, jak být šik v džínovině!

Sedm elegantních střihů pro zralé dámy

Podzimní trendy: Buďte divoká jako šelma!

 

Jak nosit nabírané krátké kalhoty?

 

Pokud jsou kalhoty volné, nikdy je nekombinujte s volným vrchním dílem. Využijte přiléhavé topy, tuniky nebo tílka, kterými dokonale vyrovnáte volné kalhoty. Pokud v nich plánujete vyrazit na pláž, držte se neutrálních barev jako jsou khaki, béžová, černá nebo bílá, které jsou vhodné pro formální příležitosti. Naopak divoké barvy, potisky a vzory jsou pro formální akce absolutně nevhodné, radí myzeny.sk.
 

 
27 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře