Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Účes jara 2012? Jednoznačně drdol na všechny způsoby.

Nejlepší drdoly (nejen) na večírek

Sexy účes - 4
zdroj: Oficiální zdroj Sexy účes - 4
aktualizováno 01.03.2012, 00:00 | 01.03.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Účes jara 2012? Jednoznačně drdol na všechny způsoby.

Doba drdolům přeje. Drdoly (jednoduché i komplikovaně zaplétané) jsou jedním z hlavních vlasových trendů na jaro a léto 2012. Krátkovlasé přijdou zkrátka, dlouhovlásky můžou začít hledat šikovnou kadeřnici. Stačí si prohlédnout několik módních přehlídek pro nadcházející sezonu a vybrat si ten svůj vlasový styling. Zvažte při tom typ vlasů, make-upu, šatů i doplňků. Musíte být dokonalá nevěsta.


Jako Francouzka


Jednoduchý, efektní, bez romantických copánků. Takový byl drdol na přehlídce Christiana Diora. Hodí se k červené rtěnce a nekomplikovaným šatům.

 

Fotogalerie

1 / 3 Otevřít fotogalerii


Romanticky


Cop kolem hlavy vám možná připomíná ukrajinskou expremiérku. Valentino ho ovšem na své přehlídce podstatně vylepšil. V jeho podání působí jemně, moderně a vůbec ne selsky.

 

ČTĚTE TAKÉ:


3 + 3 jídla pro sexy lesklé vlasy a bezchybnou pleť

Sladké jaro díky 5 hitům pro vaše nehty

Co na vás práskne podprsenka? Jste domina, či naivka...

 

 

Sexy


Pokud chcete vypadat jako femme fatale à la Dolce & Gabbana, vsaďte na uvolněný drdol s výrazným objemem. Zezadu tak trochu messy, zepředu nebezpečně žensky.

 

Minimalisticky


Maximálně čistou variantu drdolu jsme viděli u Caroliny Herrery a u Marc by Marc Jacobs. Je jedno, kterou zvolíte. S panenskou bílou budou obě vypadat skvěle.

 

 

S perlami ve vlasech


Co bylo několik let zakázané, Karl Lagerfeld opět uvedl v život. Bílé perly ve vlasech. Aby výsledek nebyl kýčovitý, dodejte vlasům na moderním wet looku. A pamatujte – stačí jen několik perel, radí elle.cz.
 

 
178 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře