Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Špatná barva i střih, přehnané líčení i šaty praskajících ve švech. V Hollywoodu se čas od času objeví úlety, které postrádají veškerou soudnost!

Největší vlasové a módní hrůzy celebrit

aktualizováno 09.12.2011, 10:49 | 09.12.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Špatná barva i střih, přehnané líčení i šaty praskajících ve švech. V Hollywoodu se čas od času objeví úlety, které postrádají veškerou soudnost!

Z odstrašujících outfitů, nelidského líčení a příšerných vlasů si rozhodně neberte příklad! Každý zkrátka nemůže být za dámu… Ačkoliv u známých zpěvaček bychom čekali, že si když už cit pro módu jim nebyl do vínku dán, můžou se stylisty i kadeřníky obklopit a nechat si poradit. To se ovšem asi určitě neděje, protože Britney Spears, Katy Perry i Nicki Minaj platí za největší strašidla Hollywoodu a postrach módy!

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

Penelope přestřelila s barvou

 

 

Dokonce i taková krasavice jakou je španělská herečka Penelope Cruz se občas něco nepovede. Červený tón ve vlasech si ubírá na půvabu i eleganci, neladí s barvou pleti a obočím, takže při nejlepším působí jako nepřirozená paruka.

 


Kate Perry jako cukrová vata

 

 

Katy Perry se proslavila svými ulítlými róbami, které na pódiu nikdo nehodnotí, naneštěstí tento styl předvádí čím dál častěji i na společenských akcích a prestižních červených kobercích. Dětinské motivy a stylizace do šmoulinek, barbínek jí sice jde skvěle, ovšem postrádá jakoukoliv originalitu a módní styl.

 

 

Kate si svými hrůzami na hlavě a módnímu nevkusu vysloužila druhé místo nejhůře oblékané ženy v Americe, hned po Britney Spears, která žebříčku vévodí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalá fixace vaší hřívy! 6 věcí, které musíte znát

Francouzské líčení: dramatický pohled a vyzývavé rty

Bradavky ven: letošní sezóna je bez podprsenek!

 

Její záliba v barevných vlasech dodává celému outfitu opravdu žalostné vyznění. Pudrovýá růžová je sice in, ale zdaleka postačí na kabátu a šále!

 


Britská zpěvačka s trojbarevnou hlavou

 

 

Paloma Faith se ohákla do zlaté. Třpytivé šaty její postavě příliš nelichotí, ale především se tlučou s barvou jejích vlasů. Odrosty, blond patka a měděná je vskutku smělá kombinace, bohužel zpěvačce na kráse příliš nepřidává.

 


Kelle Osbourne - stará mladá

 

 

Proč pětadvacetiletá slečna vypadá na padesátnici? Můžou za to její vlasy. Styl a la první dáma aneb helma na hlavě ji jen přidává let a ubírá styl. Ubrat na líčení by jejímu mládí také slušelo více.

 

 

Komu patří obří bříško v saténu? Jerry Hall

 

 

Bývalá modelka a velká krasavice Jerry Hall vypadá úchvatně v obličeji, i postavičku má na svých padesát pět celkem ucházející. Ovšem nepadnoucí saténové šaty jen upozorní na její pupek a kazí celý dojem. Jerry sice před bříškem drží cudně kabelku, ale to je jen chabá sáhovka.

 

 
428 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lenikaleny 18:57 12.12.2011
Teda nevím jak vám, ale mě polovina z těch účesů připadá ok. Třeba Kelly Osbourne.:)
klaki-zapisnik 10:06 10.12.2011
nevím na co tento článek je.nechte nýt celebrity!Jsou mnohem lepší něž vy!!
A vůbecvy o tom sakra nic nevíte a píšete tutakové články-debiloviny
Mileen 13:28 09.12.2011
At si dává každý na vlasy co může,dokud může.protože nikdo neví,kdy může přijít alergie,a má po prče a chodí jako šedivá myš!!!!!!
sorry 10:42 09.12.2011
sorry ale kate pery je největší nevkus světa a ne styl, a kelly vypadá líp než před 5 lety, ale to, ž evypadá jako panička, je fakt
Lucka 08:32 09.12.2011
Jak si proboha můžete brát do úst hvězdu jako je Katy Perry? Vždyť je to její image! Každý ji prostě zná jako diblíka, takhle vyčnívá z davu a ta růžová na vlasech jí sluší. Extravagantní oblečení se vzhledem k jejímu věku a profesi hodí.
To samé Kelly Osbourne! Prostě je takhle lidi znají.
Už jsem se lekla, že tady budete kritizovat i Lady Gaga, protože to by byl vrchol.
Samozřejmě jste zase vzaly ty...nechci říkat nejhorší...fotky, ale tyhle fotky jsou docela staré. Třeba taková Kelly teď vypadá naprosto úžasně a to nejen proto, že zhubla
Navrhuju, aby u podobných typů článků, byla povinná i fotka autora/ky, protože kritizovat někoho, aniž by si zametl před vlastním prahem...to je pod úroveň
Angeline 08:21 09.12.2011
Já nechápu,co tady dělá Kelly Osbourne.Změna jí moc prospěla,konečně vypadá jako žena a ty vlasy rozhodně nejsou špatné ;).
super-angelina.blogspo.com
Angeline 08:19 09.12.2011
Já nechápu,co tady dělá Kelly Osbourne.Změna jí moc prospěla,konečně vypadá jako žena a ty vlasy rozhodně nejsou špatné ;).