Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Díky správnému výběru oblečení a módním kombinacím si můžete vykouzlit hezčí, vyváženější a štíhlejší postavu.

Nemáte velikost S? Nevadí, víme jak se zeštíhlit!

Móda
zdroj: Oficiální zdroj Móda
aktualizováno 28.03.2012, 16:35 | 28.03.2012, 16:25 | doma.cz/ina

Díky správnému výběru oblečení a módním kombinacím si můžete vykouzlit hezčí, vyváženější a štíhlejší postavu.

Mít velikost S neznamená mít dokonalou postavu, či ideální proporce. Volba tenčího opasku zvýrazní pas a zbytečně ho nerozšíří. Asymetrie na šatech či topu postavu prodlužuje. To je ideální pro postavy menšího vzrůstu.


Proužků se netřeba bát. I když horizontální proužky obecně rozšiřují, někdy to může být i malé pozitivum. Pokud máte širší ramena než boky, horizontální proužky ve spodní části jen prospějí. Pokud jste útlejší ve vrchní části, pak horizontální proužky přidají pozitivní objem a pomohou docílit lepší proporčnosti celé postavy.

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

Nemusíte se bát světlých barev, i když máte výraznější ženské křivky. Tón v tónu postavu sceluje. Nemusí to být striktně tmavá barva, vždyť jaro je tady a léto se blíží. Tón v tónu postavu prodlouží, což znamená, že bude působit štíhleji. Bloky sytých zářivých barev mohou postavu rozšiřovat.


ČTĚTE TAKÉ:

Top doplňky tohoto jara: velké prsteny, bižu a aktovky!

Nejlepší ležérní účes: nosí se vlny!

Make-up a la Paříž: sexy pohled a rty k nakousnutí

Móda - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Pokud mají šaty vnější lemování tmavší, postavu pěkně vytvarují a zeštíhlí, i když šaty budou ve světlých odstínech. Vysoké podpatky prodlužují nohy, postava působí štíhlejší. Výrazné doplňky odpoutají pozornost od partií, které nechceme zbytečně upozorňovat, radí myzeny.sk. Tak směle do toho!

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Chloé 21:26 29.03.2012
Vážené slečny a dámy, to, že nemáte velikost S ještě neznamená, že jste plnoštíhlé nebo dokonce silnější. Co je hezkého na placaté dívce? Holka má mít prsa, boky a zadek. Rozhodně se nenechte ovlivňovat články s podobně nesmyslným titulkem! Věřte si - věřte samy sobě, usmívejte se a rozhodně si pamatujte, že postava je ryze vaše věc, nikomu do toho nic není!
Charisma dělá divy, pak je celá postava úplně jedno! :)
olga 19:47 29.03.2012
Ježiši ženská,.. tady nikdo nikoho nenabádá, pokud chcete vypadat tlustě, nebo podle vás normálně, tak nechápu proč klikáte na takový článek?!!! a ještě ho trapně komentujete
Lus 12:38 29.03.2012
No já bych teda neřekla, že zrovna ty modely na fotkách jsou zeštíhlující, právě naopak...
Paja 08:14 29.03.2012
Velikost S je nejmenší dámská velikost.Nechápu,proč opět nabádáte děvčata k tomu aby hubly,ať už opticky nebo na váze.Žena s touhle velikostí už je doslova vychrtlá.Už několikrát tady zazněl názor,ať se ukáží redaktorky tohoto magazínu.Mohlo by to být zajímavé.