Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro opravdu sexy pohled to chce víc než dva tři ledabylé tahy maskarou…

Hledáte řasenku pro dokonale svůdný pohled? Desatero hříšných přikázání

Líčení očí
zdroj: Thinkstockphotos Líčení očí
aktualizováno 15.11.2017, 16:44 | 15.11.2017, 16:44 | doma.cz

Pro opravdu sexy pohled to chce víc než dva tři ledabylé tahy maskarou…

Co vše by měla vaše řasenka umět a jak vybrat tu ideální pro vás? Desatero, které by každá žena měla znát.


1. Do detailu


Pozor na experty, kteří umějí všechno. Lepšího výsledku vždy dosáhnete řasenkou se specifickým efektem. Zaměřte se na jeden problém – prodloužení, zhuštění, natočení, oddělení – a podle něj vybírejte.


2. Černá je základ


Sluší každému, i blondýnkám a zrzkám. Takže každá by ji měla mít, není výmluvy. Teprve s kvalitní černou řasenkou v kapse se pouštějte do experimentů – hnědé, zelené, modré.

 


3. Umění šetřit


Některé voděodolné řasenky drží jako klíště. Potápět se s nimi nemůžete, ale koupání v bazénu přežijí bez újmy. Díky voděodolné formuli se hůře odličují. I s velkou trpělivostí a speciálním odličovadlem vždycky nějakou řasu zlomíte. Proto s takovými řasenkami šetřete. Používejte je pouze na svatby a dovolené.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V čem nás muži nechtějí ani vidět? PROKLETÉ ODĚVY!

Účesy léta: Převálcujte konkurentky na pláži i ve městě!

Krásná Kate: Nejlépe oblékaná žena světa! Známe její triky


4. Sparring partner


Všichni víme, že modelky si před nalíčením řasy nejdříve natočí. Otevírá to pohled. Tak proč kleštičky na řasy pořád nemáte? Nejde o vychytávku profesionálů, ale předmět každodenního použití.


5. Kombinujte jako profíci


Pro opravdu dramatický pohled řasy natočte kleštičkami a pak naličte prodlužující řasenkou. Nejdříve vrchní, pak spodní linii. Nechte zaschnout a sáhněte po maskaře dodávající objem. Naneste ji pouze na vrchní řasy, hlavně u kořínků. Poslední tečka – pečlivě domalujte řasy ve vnějším koutku očí.


6. Nechoďte dole bez


Nezapomínejte na dolní linii řas. I ta potřebuje zvýraznit. Ovšem velmi jemně, můžete si pořídit speciální řasenku na spodní řady.

 


7. Bez cucků


Na ultraobjem řas bez žmolků je tu kartáček na jejich rozčesání. Česají se hned po nanesení řasenky, dokud jsou ještě vlhké. A to po každé vrstvě.


8. Spider-Woman


Tzv. pavoučí řasy můžete zkusit třeba na prázdninovou party. Chce to ale pevnou ruku a správnou techniku. Natočte řasy a naneste několik vrstev řasenky pro objem (vizážisté aplikují tři až čtyři). Pak speciálním kartáčkem ve tvaru koule začněte tvarovat řasy do požadovaného tvaru.


9. Opatrné zacházení


Myslete na dvě základní pravidla: maskarou se dotýkejte pouze řas. Hlavně ji do ničeho neotírejte. A otevírejte ji co možná nejméně. Jen tak nevyschne a dlouho vydrží.


10. Nehřešte


Na odlíčení očí nepoužívejte produkt určený pro pleť. Chce to víc – speciální odličovadlo. Má smysl do něj investovat, s těmi kvalitními zbavíte řasy make-upu během chvilky, a navíc je díky přidaným látkám vyživíte. Navlhčete vatový tampon, přiložte ho na řasy, chvíli přidržte a pak jemně ve směru jejich růstu setřete. 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

alis 10:52 08.08.2012
oči jako dynamit? redaktorka se zbláznila, že?
misha 09:54 06.08.2012
mám pocit, že tenhle článek už jsem někde určitě četla a není to jen tenhle