Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oblékaní českých politiků se radikálně zlepšilo. Zřejmě se poučili od zahraničních kolegů. Nudným černým oblekům dávno odzvonilo!

Podívejte se, kdo je nejlépe oblékaným mužem české politiky

Politici - 3
zdroj: Mediafax Politici - 3
aktualizováno 18.03.2016, 11:39 | 18.03.2016, 11:21 | dne

Oblékaní českých politiků se radikálně zlepšilo. Zřejmě se poučili od zahraničních kolegů. Nudným černým oblekům dávno odzvonilo!

Změny jsou patrné na první pohled. Pánové začali nosit kvalitní obleky, které nemají pouze černou barvu, klasické kravaty vyměnili za nápadité a okopané boty za kvalitní a módní.


Ivo Valenta

 

Politici - 3
(Foto: Mediafax)


Pan Valenta je jedním z nejlépe oblékaných mužů české politiky. Vždy dokonale padnoucí oblek, který je doplněn o skvěle padnoucí vestičku. Tmavý oblek často doplní o výraznou šálu, která dodá celému outfitu šmrnc.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
ANKETA: vyberte nejhezčího politika
Partnerky politiků! Která je krásnější? Okamury nebo Babiše?
Politici jako tatínkové a dědečci: jací jsou?


Andrej Babiš

 

Politici - 1
(Foto: Mediafax)

 

Ministr Babiš je známý tím, že se nebojí barevného obleku. Na jednu tiskovou konferenci zvolil outfit laděný do fialova. Sako, které má odlesky fialové barvy, je doplněné o jemně fialovou košili a tmavě fialovou kravatou. Tón v tónu působí velmi elegantně a slušivě.


Petr Nečas

 

Politici - 2
(Foto: Mediafax)

 

Nejvíce z politiků se odvázal bývalý premiér Petr Nečas, který si místo klasického jednobarevného saka oblékl kostkované. Nečas si pod sako oblékl světlé triko a kolem krku si ovázal šál, který je skvěle sladěný s celým outfitem.

 

Jaký český politik má podle vás módní styl zvládnutý na jedničku?

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

novosad 17:55 20.04.2016
Tu šálu má jak Ferda Mravenec.