Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také se každé léto těšíte na to, až vaše pokožka bude hrát všemi tóny bronzu? Jenže ve finále tomu tak je jenom čtrnáct dnů po návratu z dovolené a zbytek léta už jsme opět bledulky. Vyzkoušejte tyto triky, díky kterým opálení jen tak nezmizí. Nao...

Prodlužte své OPÁLENÍ na dobu neurčitou! Triky pro dlouhodobě bronzovou pokožku!

Opalování
zdroj: Thinkstockphotos Opalování
aktualizováno 17.07.2017, 16:50 | 17.07.2017, 16:50 | DyA

Také se každé léto těšíte na to, až vaše pokožka bude hrát všemi tóny bronzu? Jenže ve finále tomu tak je jenom čtrnáct dnů po návratu z dovolené a zbytek léta už jsme opět bledulky. Vyzkoušejte tyto triky, díky kterým opálení jen tak nezmizí. Naopak vás bude zdobit o několik týdnů déle.

Každý člověk má jiný typ pleti. Někdo se opaluje lépe, jiný s tím má problémy. Existuje však pět zaručených rad, které prodlouží opálení komukoliv.


1) Doba před opalováním

Ještě, než se vydáte na dovolenou, je důležité, abyste svou pokožku na opalování připravili. Pořiďte si přípravky, které jsou bohaté na betakaroten. Ten vám pomůže především v tom, že se rychleji opálíte. Pokud nechcete polykat betakarotenové kapsle, pak si můžete připravit salát z ovoce a zeleniny, která je na tento prvek také bohatá. Zaměřte se především na mrkev, broskve, mango a brokolici.


2) Péče po opalování

Právě tento krok mnoho lidí velmi podceňuje, a pak se diví, že se opálení velmi brzy vytratí. Dbejte tedy na to, abyste svou pokožku alespoň dvakrát denně nakrémovali hutným krémem. Jedině tak bude vaše pleť dokonale hydratovaná, a tím pádem nebude mít potřebu se drolit. V ideálním případě používejte přírodní krémy, ale skvěle také poslouží kokosový nebo olivový olej, který pokožku krásně zvláční a dodá jí potřebné složky.

 


3) Vsaďte na peeling

Je pravda, že peeling odstraňuje odumřelé buňky, ale to rozhodně neznamená, že obrušuje opálení. I když se vám to může zdát nemožné, právě peeling dokáže prodloužit opálení až o dva týdny. Alespoň dvakrát týdně dopřejte svému tělu citlivý peeling a uvidíte rozdíl. Navíc bude vaše pokožka vypadat zdravě a mladistvě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 největších mýtů o opalování! Stačí se namazat jednou denně?
Řešíte problém, jak si sami namazat při opalování záda? Praktické rady, jak na to!
Opalování "nahoře bez": úžasné klady a děsivé zápory!


4) Podpořte opálení

Rozhodně nebude na škodu, když svému opálení dodáte šmrnc. A určitě nám dáte za pravdu, že trošku bronzeru na tváře ještě nikoho nezabilo. Jenom si dejte pozor, abyste to s bronzerem příliš nepřehnala. Pro ucelený efekt můžete na oční víčka nanést lehce zlaté stíny, které celý look krásně pozvednou. Pokud chcete vašemu obličeji dodat i trošku třpytu, nebojte se použít rozjasňovač, který naneste nad lícní kosti.

 


5) Pomocník jménem samoopalovací krém
Možná, že už sama máte zkušenosti s použitím samoopalovacího přípravku. Pokud jste ho nanášela na neopálenou pokožku, pak věříme, že mohl nadělat více paseky než užitku. Na druhou stranu použití samoopalovacího krému na pleť, která už má bronzový základ, je naprosto jiné kafe. Navíc pokud v tomto směru zainvestujete a pořídíte si kvalitní přípravek, pak se nemusíte ničeho obávat. Vaše kůže bude vypadat dokonale, a vy budete sklízet samé pochvalné komentáře na vaše opálení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře