Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Profesionální kadeřnice radí, jak si vytvořit elegatní účes i v časovém presu! Inspirujte se!

Sexy elegantní účesy do 5 minut! VIDEONÁVOD

Vložit video na:

aktualizováno 13.08.2013, 15:26 | 13.08.2013, 15:25 | doma.cz/ina

Profesionální kadeřnice radí, jak si vytvořit elegatní účes i v časovém presu! Inspirujte se!

V létě rozpuštěné vlasy nepůsobí příliš upraveným dojmem, stačí půl dne a rychle se zmastí, navíc vám v nich může být i pořádné horko. Chystáte-li se na nějakou společenskou událost, určitě oceníte některý z našich účesů, které jsou jednoduché, rychlé a hodně atraktivní. „Než začneme, připravte si několik tenkých gumiček v barvě vašich vlasů, dále budeme potřebovat vlásenky, pinetky a jednu papilotu ,“vysvětluje na úvod vlasová stylistka Zuzana Vávrová ze salónu Jacob´s hair.

 

Elegantní půlměsíc

 

Vlasy nejdříve perfektně uhlaďte a na týle svažte do culíku. Culík také uhlaďte, přestříkejte lehce lakem a konečky svažte gumičkou. Pak vezměte k ruce papilotu (tvarovací natáčku ve tvaru podlouhlého trubky), a začněte vlasy omotávat směrem nahoru a k hlavě. Po prvních dvou otáčkách papilotu přichyťte na obou stranách k vytvořenému drdůlku. Vlasy namotejte až k hlavě a opět vlásenkami připevněte drdůlek ke staženým vlasům.

 

Po celé délce papiloty vlasy roztáhněte a největší pozornost věnujte koncům natáčky, které je potřeba vlasy „přetáhnout“ a schovat vykukující natáčku. Na závěr vlasy přelakujte a můžete vyrazit.

 

ČTĚTE TAKÉ:


25 nejkrásnějších letních šatů! Co právě letí? Ovocné barvy!

Velký test řasenek: Jaký kartáček se nejvíce hodí k vašim očím?!

TRENDY NA LÉTO 2013: Sukně, šaty, kraťásky a doplňky! To musíte mít!

 

Mašlička

 

Výchozí culík je opět stejný jako u prvního účesu. Tento účes lépe vynikne na rovných vlasech, ale na jejich délce nezáleží. Gumičku trošku popotáhněte dolu, tak abyste mohla nad culíkem vytvořit prostor a protáhnout jím samotný culík. Pak culík opět utáhněte směrem k hlavě a vytvořenou „mašličku“ z vlasů doupravte obratně prsty. Účes máte hotový ani ne za tři minuty a výsledek je kouzelný.

 

Sexy buřtíky

 

Tento účes je jakýmsi zopakováním toho předchozího. Akorát místo jedné mašle, se můžete chlubit třemi, nebo čtyřmi. Pokud máte opravdu dlouhé vlasy, vyzkoušejte variantu, kdy stejně jako v předchozím účesu vlasy protáhnete horem skrz připravenou mezírku. Pak vytvoříte další buřtík, vlasy o deset centimetrů níže zagumičkujete a celý postup opakujte přesně podle videa.

 

Uvolněný sexy účes, je elegantní, praktický i snadný zároveň. Pro letní dny jako stvořený!
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jdghugh 12:03 27.02.2015
je-to-opravdu-zajímavé-ale-nějak-extrémně-mě-to-ne...