Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na pátek a sobotu 10. a 11. března zveme všechny, kdo chtějí poznat i vyzkoušet novinky v kosmetice, účesech i zdobení nehtů, do pražského veletržního areálu v Letňanech. Pro 8 z vás máme VIP vstupenky a kosmetické dárečky.

SOUTĚŽ o kosmetické dárečky a VIP vstupenky s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

World of Beauty & Spa
zdroj: oficiální zdroj World of Beauty & Spa
aktualizováno 01.03.2017, 14:50 | 24.02.2017, 14:16 | doma.cz

Na pátek a sobotu 10. a 11. března zveme všechny, kdo chtějí poznat i vyzkoušet novinky v kosmetice, účesech i zdobení nehtů, do pražského veletržního areálu v Letňanech. Pro 8 z vás máme VIP vstupenky a kosmetické dárečky.

Bude tam probíhat tradiční 23. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA. Uvidíte m.j okolo 400 známých kosmetických a kadeřnických značek a jejich úžasné novinky, módní kosmetické, kadeřnické a vizážistické trendy, známé osobnosti světa krásy a módy, české miss, mistrovské soutěže v líčení, účesech, prodlužování a zdobení nehtů a řas, soutěže designerů, módní přehlídky a mnoho dalšího. Další stěžejní obory veletrhu budou tentokrát i wellness a fitness se zbrusu novými úžasnými metodami, doplněné soutěží v naturálním fitness. Chybět nebude aromaterapie, relaxace, masáže, zdravý životní styl a péče o fyzické a duševní zdraví.

 

World of Beauty & Spa
(Foto: oficiální zdroj)

 

Více na www.WorldOfBeauty.cz i na fb www.facebook.com/kosmetickyveletrh.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA


WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu v Letňanech, má své pravidelně se účastnící vizážisty. Kdo z níže uvedených osobností k nim patří?


a) Honza Špilar
b) Honza Hlaváček
c) Pavel Bauer

 

Svoji odpověď zašlete e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 03.03.2017 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

World of Beauty & Spa
(Foto: oficiální zdroj)


Co můžete vyhrát?

1. cena – Keenwell – sada pěstících krémů Hydrosphera H2O Kč 840,- + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

2. cena – Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť 468Kč + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

3. cena – Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť 468Kč + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

4. cena – Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť 468Kč + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

5. cena - Fab brows duo – sada na obočí - 653Kč+ 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

6. cena – Glitter lips líčení rtů - 450Kč+ 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

7. cena – Karlovarská kosmetika Vřídlo – mýdlo, krém na ruce, koupelová sůl - 173Kč+ 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

 

8. cena – Karlovarská kosmetika Vřídlo – mýdlo, krém na ruce, koupelová sůl - 173Kč+ 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017


HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Doma.cz s World of Beauty & Spa
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o dárkové sady a vstupenky na World of Beauty & Spa (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 24.02.2017
na internetových stránkách http://doma.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 03.03.2017 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Veletrh krásy“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://doma.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno osm (8) výherců, kteří obdrží následující ceny:
1. vylosovaný: Keenwell – sada pěstících krémů Hydrosphera H2O + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
2. vylosovaný: Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
3. vylosovaný: Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
4. vylosovaný: Nobilis Tilia – sada pro citlivou pleť + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
5. vylosovaný: Fab brows duo – sada na obočí + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
6. vylosovaný: Glitter lips líčení rtů + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
7. vylosovaný: Karlovarská kosmetika Vřídlo – mýdlo, krém na ruce, koupelová sůl + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
8. vylosovaný: Karlovarská kosmetika Vřídlo – mýdlo, krém na ruce, koupelová sůl + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://doma.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na adresu (bydliště), kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zaslány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné je směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. CET 21 si vyhrazuje právo nahradit ceny uvedené v tomto herním řádu jinými cenami obdobného typu a odpovídající hodnoty.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://doma.cz.


V Praze dne 24.02.2017
___________________________________
Jiří Libánský, online portfolio manager

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře