Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každá nevěsta si přeje mít svatbu jako z pohádky. Hledá šaty, které by splňovaly její představu, ale když vybírá jen podle fotek na internetu, může se šeredně spálit.

Svatební šaty z internetu? Hororová GALERIE, co vám může přijít

Hororové svatební šaty - 4
zdroj: boredpanda.com Hororové svatební šaty - 4
aktualizováno 01.02.2015, 00:26 | 01.02.2015, 00:26 | TN.cz / pet

Každá nevěsta si přeje mít svatbu jako z pohádky. Hledá šaty, které by splňovaly její představu, ale když vybírá jen podle fotek na internetu, může se šeredně spálit.

Na internetu existuje mnoho e-shopů, na kterých najdete fotografie nádherných svatebních šatů na modelkách, jimž padnou jako ulité a navíc nejsou ani závratně drahé. 

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

Nevěsty si je objednají s nadějí, že jim budou slušet úplně stejně, zvlášť když do svatby ještě plánují několik kilogramů zhubnout. Když však balík dorazí, může dojít ke značnému rozčarování.

 

Svatební šaty v reálu vypadají úplně jinak. Střih nesedí a látka se mačká, zkrátka celkový výsledek je jako z hororu. Jak zle to může dopadnout, se podívejte do fotogalerie. 

21 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Rashide Abdulahi 07:33 19.04.2016
Pozor !!! Ponuka pôžičky

Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby vo výške 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitu služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Pôžičkové služby k dispozícii, zahŕňajú:
================================
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície úvery.
* Vývoj úverov.
* Získanie pôžičky.
* Úvery zo stavebného sporenia.
* Obchodné úvery a mnoho ďalších:

sme vykresliť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás emailom: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
vďaka
pán Rashid
jana 19:41 06.02.2015
Asi nemáte brýle co? Ty šaty jsou uplně jiné to snad vidí každý,že je to aušus!!!!!!!!!!
julča 09:24 02.02.2015
Prý hororová galerie,tak je jasny ze kdyz pod saty nedate spodnicku,ze budou vypadat jinak nez na modelce,pak u nekterych mi prislo ze si objednali vetsi cislo tech satu,tak tam se taky nemuzou divit ze to na nich vypada hrozne...ja mam korzetove saty z internetu a sedi mi perfektne jako modelce z obrazku.Kdyz se zvoli spravna velikost a da se pod to spodnicka tak to vypada jako z obrazku,jen k tomu je treba pouzivat mozek.
charitycorporation 18:38 01.02.2015
Potrebujete naliehavú pôžičku alebo finančné služby? Kontakt charitycorporation@gmail.com / financialdepartment.online@gmail.com