Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Elegantní dáma Therese vyzařuje inteligenci a laskavost. A v mládí to bývala náramná krasavice!

Therese Schwarzenberg: Usměvavá a půvabná aristokratka

Therese von Schwarzenberg - 2
zdroj: isifa/Lidové noviny/TOMAS KRIST Therese von Schwarzenberg - 2
aktualizováno 13.01.2013, 10:56 | 13.01.2013, 10:55 | doma.cz/ina

Elegantní dáma Therese vyzařuje inteligenci a laskavost. A v mládí to bývala náramná krasavice!

Urozená dáma Therese (72) zaujme svým vznešeným půvabem, který podtrhuje i dokonalá volba šatníku i doplňků. Perly, světlé odstíny a šik sestřih paní sluší. Paní Schwarzenbergová byla vždy štíhlé atletické postavy, kterou podtrhla i vyčesanými vlasy, v posledních letech si však potrpí na kratší sestřih a přirozený blond odstín. Ten jí dodává svěžesti, a těžko by jen někdo uhádnul kněžny pravý věk.

 

 

Therese von Schwarzenberg - 3
(Foto: isifa/Lidové noviny/TOMAS KRIST)


Karla Schwarzenberga si Therese vzala podruhé pře rokem. Mají spolu dvě krásné děti a úžasné manželství plné tolerance a pochopení. Therese von Schwarzenberg je vystudovaná doktorka, vzhledem k věku a prodělané těžké nemoci a ochrnutí, ale kněžna Therese už povolání lékařky nedělá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo je nejvíc sexy kandidát na prezidenta? HLASUJTE

Možná první dáma: Staromódní, nebo holka v teniskách? Okamurova kráska to už nebude...

Přírodní krásky: Fischerová a Roithová! Bobo zase umělá. Hlasujte!

 

I když by se mohla stát českou první dámou, nemluví šlechtična moc dobře česky. Na druhou stranu je to skutečná reprezentativní aristokratka.

 

Therese von Schwarzenberg - 1
(Foto: isifa/Lidové noviny/TOMAS KRIST)

 

Přečtěte si také na PRÁSK.TV:

Vdova po Brzobohatém o smrti Jiráskové: Válka pokračuje!
 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

russo 21:49 03.02.2013
Co je na ní elegantního?I když hov no navlíkneš do brokátu pořát to je hov no navlečené v brokátu...
Daniela 08:07 01.02.2013
Bohužel,to,že je někdo chytrý a bohatý se v této zemi nevyplácí . Ale dobře,jediná výhoda,že máme za prezidenta vepřovou hlavu je,že nám možná zlevní chlast. :)
Petr 08:26 27.01.2013
Už je po kampani, takovéto vlezdoprdelovství a nalévání mozků je už zbytečné. Nikdo z nás neví jak se titulu první dáma zhostí paní Zemanová.
vladimir cermak 21:21 22.01.2013
Ceskym velikanem byl zvolen Karel IV,kdyz prisel do Cech neumel slovo cesky,ani jedna z jeho zen nebyla ceskeho puvodu,a presto se zapsal do pameti jako otec vlasti a z Ceskeho kralovstvi udelal stat se kterym se muselo pocitat!Treba se historie bude s panem Schwarcenbergem bude opakovat,kdo si to nepreje at voli chronickeho alkoholika(ceskeho Jelcina) a hulvata Zemana! Omlouvam se zarputilim zastancum ceskeho jazyka,ziju ve Francii a nemam na klavesnici zadny hacek,zadnou carku,dekuji za pochopeni(to patri vsem slusnym lidem,ti ostatni at si podaji ruku se Zemanem!!!)
Dana 08:34 22.01.2013
Plně souhlasím s vámi lidičky, kteří tu píšete, že je lepší mít za prezidenta aristokrata než opilce. A že Therese je elegantní dáma, vzdělaná a reprezentativní.
Dana 08:30 22.01.2013
Já si myslím, že by konečně naše republika dostala trochu glanc a hlavně se mi líbí to, že Schwarzenberg má dobré jméno ve světě narozdíl od Zemana a naši republiku by Schwarzenberg rozhodně lépe reprezentoval. Co se týče jeho choti, určitě je elegantní, vzdělaná a sympatická dáma, která by rovněž reprezentovala stát.
08:29 22.01.2013
Bože, bože. Vy jste se všichni zbláznili?
Kníže podle Vás neví co stojí chleba? A zeptali jste se někdy našich politiků "z lidu"? Ani jeden to netuší.
To jak se tu vyjadřujete o původu Schwarzenberga a jeho ženy je směšné. Toto napíše jen člověk, který nic o historii neví, protože ani tatíček Masaryk nebyl beránek.
Pokud někdo vytahuje Rakousko-Uherskou monarchii, tak by si měl také něco o té době přečíst. Hlavně co se týče rozvoje hospodářství a majetku řadového obyvatelstva a roli rodu Schwarzenberg v těch časech.
Naco by nám byl prezident opilec, když může jím může být člověk vychovávaný k péči o zemi.
sidi 19:23 21.01.2013
Vy si opravdu myslíte, že i když by byl zvolenej, tak by měl nějakej větší vliv? To si myslím, že spíš Miloš bude mít průpovídky a nenechá si nic líbit. Benešovy Dekrety nechte spát ... no v sobotu večer uvidíme a ani sama nevím, jestli k těm volbách vůbec půjdu, ptz nevím, kterého si vybrat ... jinak manželku má rozhodně sympaťačku ... je zbytečné se kvůli volbě pohádat a nadávat si. to at dělají mezi sebou tam nahoře naši moci páni ...
Jan 18:25 19.01.2013
http://www.youtube.com/watch?v=2t2ONygkuB8&feature...
češka 16:23 16.01.2013
Co to tady píšete za nesmysly??? Milá Mařenko, ani neumíš český jazyk!!! /"Ted je to takoví tatík,ale hyn se ukáže."/ tak se nepovyšuj! Vůbec se divím, že máš odvahu veřejně se vyjadřovat - příště využij alespoň kontrolu pravopisu ve wordu. Zuzano díky za normální přístup. Karle prober se! Naše ekonomika je na té německé přímo závislá. Naše utilities patří: plyn-RWE=Němci (a v tom Schw. nemá prsty), Voda=Veolia=francouzi... a takhle bychom mohli pokračovat! To jsou trestuhodné přešlapy minulých let a žádný z českých prezidentů s tím nic nenadělal (asi ani nemohl). Jestli si myslíš, že Benešovy dekrety jsou tak zásadní otázkou, měl bys asi otevřít oči. Davide Navaro, ona se jasně vymezila vůči nacismu. To je myslím důležitější, než to jaké spodní prádlo nosil rád její otec. A konečně můj milý Václave! Za rakouska-uherska české země vzkvétaly. Masaryk je glorifikován, ale málo se mluví o tom, jestli to co udělal bylo skutečně v zájmu českých zemí...(!).. a když tady "taticku" píšeš takový nesmysl, jaký píšeš, zamysli se nad tím, jestli by vůbec kdy mohl nějaký Hitler získat vliv či moc, kdyby existovalo staré (dobré) Rakousko-Uhersko a Masaryk nás "neosvobozoval"! Pedro? Rakousko-Uhersko a Rusko sice mají hodně společných písmenek v názvu, ale jinak to spolu moc nesouvisí! A jestli si myslíš, že je to o volbě Rakousko vs Rusko, tak je mi líto jak omezený jsi volič, co nevidí dál než na špičku nosu. Myslím, že je paní Therese elegantní a inteligentní dáma a o české historii a českém státu toho ví víc než většina zdejších diskutujících...
1 2 3