Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zabodujte trendy účesem. Nosí se jednoduchá elegance a rafinované detaily!

Účesy léta: Převálcujte konkurentky na pláži i ve městě!

Sexy ofina - 2
zdroj: Oficiální zdroj Sexy ofina - 2
aktualizováno 02.08.2012, 00:00 | 02.08.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Zabodujte trendy účesem. Nosí se jednoduchá elegance a rafinované detaily!

Hledáte účes, kterým oslníte v každém počasí? Máme pro vás tři jednoduché tipy od vlasové stylistky Sally Brooks.


1. Nadýchané mikádo

Sally Brooks: "Středně dlouhé mikáda působí nenuceně a dokonale vystihují tu pravou letní náladu. Lehká ofina sahá až k očím a další vrstvy vytvářejí módní objem."

 

Letní účesy - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Jak účes upravit:

Po umytí a ošetření vlasů šamponem a kondicionérem naneste rovnoměrně po celé délce vlasů pěnové tužidlo pro zvětšení objemu. Vrchní díl vlasů oddělte bokem, a fénem vyfoukejte nejdříve spodní část vlasů. Pomocí středně velkého kulatého kartáče vlasy vyfoukejte do hladka a zároveň vlasy podtočte, aby účes získal strukturu.

 

Letní účesy - 2
(Foto: Oficiální zdroj)


Vrchní díl vlasů vyfoukejte stejným způsobem. Pro větší objem postupujte od temene hlavy směrem dozadu, a v přední části naopak dopředu. Na vrchní prameny vlasů použijte několik Velcro natáček, díky kterým lépe účes vytvarujete. Vlasy "protřepejte" a nakonec účes zafixujte lakem na vlasy pro zvětšení objemu.


2. Rychlý letní vrkoč

 

Sally Brooks: "Copy patří mezi klíčové prvky této sezóny a jsou dokonalým doplňkem hravé a bezstarostné letní atmosféry. Tento super jednoduchý účes je vhodný pro středně dlouhé až dlouhé vlasy, husté i jemné. Snadno si ho vytvoříte sama doma podle následujícího jednoduchého návodu."


Letní účesy - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Jak účes upravit:

Začněte od středové cestičky, oddělte přední pramen vlasů zhruba 2,5 cm od přední linie vlasů směrem za ucho a další pramen pak v zadní části. Tím získáte čtyři prameny, které sepněte tak, aby vám zatím nepřekážely.

 

Letní účesy - 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Vlasy na zátylku natupírujte, tak získáte jemný objem a ležérní vzhled. Vlasy sepněte pomocí gumičky do nízkého culíku, a konce culíku pak přetáhněte gumičkou zpět.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Co obléknout na lov mužů? Chlapské rady

Krásná Kate v novém účesu: Vévodkyně spletla vlasy do drdolu

Rozdělte vlasy na zátylku a prostrčte stočený drdol nahoru přes vzniklou mezeru tak, aby všechny vlasy vytvořily úhledný vrkoč. Všechny čtyři copánky pak zasuňte do drdolu. Výsledný účes nakonec zafixujte sponkami a lakem.

 

Výsledný účes můžete ještě doplnit kvítky nebo ozdobnými sponkami na večerní příležitosti.

 

Celé návody najdete v galerii:

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 

3. Elegantní sexy culík


Sally Brooks: "Jednoduché culíky s přidaným detailem jsou to pravé pro letošní léto. Pokud rozdělíte culík na více částí, snadno tak vytvoříte zdánlivě propracované účesy, jejichž úprava je však velmi jednoduchá. Toto je můj tip - váš dokonalý doplněk v práci i na chvíle volna."

 

Jak účes upravit:

Začněte od pěšinky uprostřed. Přední prameny vlasů oddělte a sepněte tak, aby nepřekážely. Všechny zbývající vlasy natupírujte, získají tak větší objem a účes pevnost. Na kartáč nastříkejte trochu laku, pak vlasy uhlaďte – získají větší lesk. Gumičkou sepněte vlasy do nízkého culíku.

 

Letní účesy - 1
(Foto: Oficiální zdroj)


Ze spodní části culíku vytáhněte několik delších pramenů, kterými culík obtočte a pod culíkem nenápadně zasponkujte. Tím získáte atraktivní detail.

 

Letní účesy - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Než k culíku připojíte i přední prameny vlasů, použijte čelenku nebo jiný vlasový doplněk. Prameny pak namotejte na prst a připevněte je pod culík jako v prvním případě, radí myzeny.sk.
 

 
56 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře