Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná, že i vy jste zažila okamžik šoku, když jste při prohlížení v zrcadle zahlédla první šedivý vlas. Nebojte se, šediny nepřichází pouze se stárnutím. Na jejich vzniku se podílí hned několik faktorů, se kterými můžeme bojovat.

Zbavte se ŠEDIN přírodním způsobem! RECEPT

Šediny
zdroj: Thinkstockphotos Šediny
aktualizováno 03.07.2017, 16:05 | 03.07.2017, 16:05 | doma.cz

Možná, že i vy jste zažila okamžik šoku, když jste při prohlížení v zrcadle zahlédla první šedivý vlas. Nebojte se, šediny nepřichází pouze se stárnutím. Na jejich vzniku se podílí hned několik faktorů, se kterými můžeme bojovat.

Většina žen první šedivé vlasy ihned přebarví. To ale není nejšťastnější způsob, protože klasické barvy na vlasy obsahují mnoho škodlivých chemikálií.


Kokosový olej vás zachrání!
O kokosovém oleji je známo, že obsahuje velké množství sacharidů, vitamínů, minerálů a zdravých tuků, které dodávají vlasům potřebnou péči. Před nedávnem se také ukázalo, že pravidelné používání kokosového oleje vám dopomůže ke krásným, silným a lesklým vlasům.

 

 

Jak na to?
Pokud chcete, aby vaše vlasy byly zdravé, a tudíž neobsahovaly šediny, pak si připravte tuto jednoduchou kokosovou masku na vlasy.

 

 

Nejprve si vezměte dvě až tři lžíce kokosového oleje, který asi na dvacet vteřin nechte rozehřát. Následně olej vmasírujte ke kořínkům a nechte deset minut působit. Na konec masku smyjte vlažnou vodou a použijte ještě klasický šampon a kondicionér. Pokud masku budete používat každý den, pak zaručeně odstraníte šediny a nové nebudou mít šanci! Navíc budou vaše vlasy vypadat zdravě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Líčidla škodí! Látky v nich urychlují stárnutí pleti
ELIXÍR STÁŘÍ! Pozor, tyto potraviny urychlují stárnutí
Kdy ženy začínají stárnout? VÍME TO PŘESNĚ!

 

Co způsobuje vznik šedin?
S některými faktory nic nenaděláme. Řeč je například o genetice. Pokud je u vás v rodině normální, že rodiče měli šedé vlasy v poměrně brzkém věku, pak zřejmě i vy budete mít stejný problém. Stejně tak je to i se stárnutím. Nikdo si nemůže myslet, že v šedesáti bude mít krásné a dlouhé vlasy bez jediné šediny. Na druhou stranu na vzniku šedin se podílí i životní styl a stres. S těmito faktory můžeme účinně bojovat, a to tak, že se nebudeme zbytečně přepínat a do svého jídelníčku zařadíme zdravé potraviny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 08:35 09.07.2017
tak s tím souhlasím, myslím si, že žádný kokosový olej nemůže zabránit šedivění vlasů. Na přírodní barvení lze použít henu nebo odvar z cibule a skořápek vlašských ořechů či jiných vhodných rostlin.Patlat si na hlavu olej každý den je ujeté, nechci vidět, jak bych pak vypadala,
Irena 12:42 07.07.2017
To je fakt. Když si budu mýt hlavu každý den, nebudu muset řešit šediny, nebude totiž mít co zešedivět, protože mi slezou vlasy.