Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už dávno se nevyrábí jen nevzhledné čelenky a velké tlusté gumičky, které kritizovala představitelka Sexu ve městě Carrie. Využijte proto nepřebernou škálu ozdůbek a oživte svůj účes.

Zpestřete svůj účes! Zkuste čelenky a ozdoby!

vlasové doplňky - 13
zdroj: oficiální zdroj vlasové doplňky - 13
aktualizováno 28.09.2013, 00:00 | 28.09.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Už dávno se nevyrábí jen nevzhledné čelenky a velké tlusté gumičky, které kritizovala představitelka Sexu ve městě Carrie. Využijte proto nepřebernou škálu ozdůbek a oživte svůj účes.

I obyčejnému culíku nebo rozpuštěným vlasům můžete dát originální nádech. Stačí vhodně vybraná sponka nebo čelenka a všechno dostane jiný podtext. Gumičky se teď vyrábí nejen v různých barvách, které můžete kombinovat s celým svým outfitem, ale i s různými ozdobami. Bershka třeba přišla s originálním knírkem na gumičce.


vlasové doplňky - 11
Bershka 99 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Veselé gumičky vypadají dobře a vy světu ukážete, že se nebojíte nosit výraznější věci a že jste vlastně vnitru pořád ta malá hravá holka. Někdy máme rády, když si můžeme „vyhodit z kopýtka“ a být aspoň na chvíli trošku bláznivé. Je tedy pravda, že k dámě se moc nehodí umělé berušky nebo kopretiny, které nosí děti. V bižuterii ale najdete i ty, které se hodí i pro velké holky.


Fotogalerie

1 / 18 Otevřít fotogalerii


ČTĚTE TAKÉ:
Vlasové trendy na podzim, co se bude nosit?
Jak ostříhat vlasy dítěti? Chyby a účesy, kterým se vyhněte!
Co na nás muži nesnáší? Turecké kalhoty, mikiny, ale i žabky!
KRÁSNÁ:
Podzimní trendy v líčení? Nechte si poradit od vizážistky!


Kromě gumiček se začínají čím dál více objevovat sponky a pinetky s neobyčejnými vzory. Koupit si můžete třeba kytičky do vlasů, pinetku s barevnými kamínky, která se hodí třeba i do plesového účesu, a nebo mašličky. Ty se objevují celkem často a můžou vypadat velmi hezky. Záleží však na tom, kam si je připnete a jaký outfit zvolíte. Když si oblečete třeba pouzdrové šaty a k nim sladíte mašle, vzbudíte spíše pozitivní ohlasy. Ačkoli vždycky se najde nějaký ten „rýpal“. Z těch si ale nic nedělejte. Pokud se v modelu cítíte dobře, nedovolte nikomu, aby vám pokazil náladu urážkami, a hrdě ho noste!


vlasové doplňky - 25
Pouzdrové šaty F&F 799, boty Baťa 2399 Kč, sponečky H&M 99 Kč (Foto: oficiální zdroj)


Nezapomeňte ani na staré dobré čelenky. Nejen, že jsou skvělým pomocníkem, když nám zavazí vlasy, ale vypadají velmi dobře. Pořídit si dokonce můžete třeba jedny s kočičíma ušima nebo nápisy a kamínky. Některé se hodí spíše na bláznivé párty, jiné můžeme s klidem vzít i na ples.

 

čelenky
Kočičí čelenka Bershka 149 Kč, ozdobná Reserved 199 Kč (Foto: oficiální zdroj)

 


Velkým hitem už od léta jsou indiánské čelenky. Kožené nebo různé s kamínky se nosily na festivalech a nosit se budou i teď na podzim. Vypadají velmi hezky na dlouhých i na krátkých vlasech. Jsou v podstatě symbolem volnosti. Ve vlasech je měli totiž i příslušníci hippies. Někdy není na škodu vžít se na chvíli do role květinového dítěte! Zkuste to!


vlasové doplňky - 6
Bershka 99 Kč (Foto: oficiální zdroj)

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře