Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Uvažujete před létem o zvětšení poprsí zajímáte se o to, kolik plastická operace prsou stojí? A proč v létě vyjdou prsa levněji?

Plastika prsou je v létě levnější. Chodí na ni hlavně učitelky!

Podprsenka
zdroj: Thinkstockphotos Podprsenka
aktualizováno 30.07.2014, 16:58 | 30.07.2014, 16:00 | doma.cz

Uvažujete před létem o zvětšení poprsí zajímáte se o to, kolik plastická operace prsou stojí? A proč v létě vyjdou prsa levněji?

Plastické operace, zvláště v případě prsou, byly dlouhá léta zafixovány v očích veřejnosti jako velmi nákladná záležitost, kterou si mohou dopřát jen movitější lidé či celebrity. Dnes je situace úplně jiná a dávnou jsou pryč doby, kdy ženy cítily stud se o svém vylepšení bavit. Zvětšení prsou je u nás nejčastěji žádanou plastikou!

 

"Zájem vzrostl i u klientů ze zahraničí, pro které jsou ceny velice příhodné a kvalita péče srovnatelná, někdy i lepší,“ MUDr. Libor Kment z kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie Esthé. "Dnešní cena za zvětšení prsů s kulatými implantáty Mentor a hospitalizací je mezi 56 až 68 tisíci korun,“ dodává Kment.

 

Vlastní tuk vyjde dráž

 

Ačkoliv se v posledních letech rozšířila také o něco dražší možnost zvětšení prsou pomocí vlastního tuku, u nás žen stále převládá volba silikonových implantátů. "Zvětšení prsů pomocí vlastního tuku je dražší. Obnáší také odběr tuku, přípravu, aplikaci. Mnohdy nelze pomocí této metody tolik uspokojit požadavky klientů na míru zvětšení prsů, jde ale o nejpřirozenější metodu,“ vysvětluje Kment. Cena při aplikaci vlastního tuku začíná na 80 tisících korun. Velikost implantátu nerozhoduje. Na cenu má ale vliv například jejich tvar, tedy zda se jedná o implantáty kulaté či anatomické.

 

Prsa
(Foto: isifa.com)

 

V létě může vyjít operace levněji

 

Důvodem levnější ceny operace je fakt, že letní termíny pro plastické operace prsou nebývají tak obsazené jako v zimním období. "Dodavatelé implantátů touto dobou obvykle poskytují lékařům také slevu, proto je možné využít i takových akcí jako připravila právě nyní klinika Esthé,“ dodává Kment.

 

Červenec a srpen nejčastěji využívají pro své vylepšení učitelky, zaměstnankyně státní správy a ty z nás, kterým profese neumožňuje podstoupit zákrok v jiném ročním období. Mnohé ženy pro operaci preferují právě letní období, protože se po operaci nemusí tolik oblékat.

 

Na co si dát pozor?

 

Vybírejte si pracoviště a samotného plastického chirurga uvážlivě. Sleva či akce na plastickou operaci prsou může být někdy i podezřele vysoká. Může to ukazovat na nedostatek pacientů, počtu provedených operací a zkušeností!

 

Nezapomínejte, že prvním krokem vedoucím ke krásnějšímu poprsí je konzultace, během které s vámi lékař prodiskutuje všechny možnosti, a společně vyberete tu nejlepší.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře