Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaká je vaše představa ideálního milování? A co to o vás vypovídá?

10 sexuálních fantazií žen! Co znamenají?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 13.07.2015, 10:57 | 13.07.2015, 10:06 | doma.cz/kat

Jaká je vaše představa ideálního milování? A co to o vás vypovídá?

Vlastně toho ani tolik nechceme. Nejčastěji hodného a schopného muže, pohodlí, čisťounko a dobré jídlo a pití…pak už se nám fantazie rozběhne dál sama od sebe.
Francouzský psychiatr a sexuolog Patric Blachère zkoumal sexuální fantazie mužů i žen. Jak uvedl server femmeplanet.fr, erotické představy ženy spadají spíše do kolonky romantika. Ta tam bývá obsažena většinou pokaždé.

 

1. Milování v přírodě


V lese, na louce, na pláži. V představách se samozřejmě do vás nezahryzne mravenec, nýbrž černooký myslivec, nebo Princ, který právě přicválal na svém bílém koni. Také nedopeříme to, jak před a po aktu zachovat hygienu. Podle Blachèra toužíme po zpřetrhání řetězů každodenní konformnosti a všednosti. Chceme žít v souladu s přírodními zákonitostmi.

 

2. Na dovolené se sexy chlapem


Oddávat se milostným hrátkám na exotickém ostrově a být obklopena péčí charismatického muže, který nám splní, co nám na očích vidí. Nemusíme řešit žádné starosti, protože ON se postará. Další variantou je představa, že trávíme podobné volné dny v pohostinství svalnatého, neodolatelně vtipného a laskavého milence někde na horské chatě. Nechybí rozpálený krb, huňatý koberec či kožešina před krbem. Opět se v těchto představách zrcadlí přání žen odpočinout si v bezpečí péče skutečného muže, který ví co a jak. Třeba kam přesně přiložit ruku na vašem těle.

 

3. Napospas vydaná vícero mužům


Nejméně dva muži vás svážou, překryjí oči šátkem a pak vás pomilují. Buď pěkně drsně nebo pomaloučku polehoučku. Nesmíte se jich dotknout nebo cokoliv dělat. Co to znamená? Chcete přijímat rozkoš a přitom se nenamáhat.

 

4. Milovat se při filmu


Muži nechtějí být při sledování filmů rušení, protože prostě od přírody nezvládnou dělat víc než jednu věc. Přitom spousta filmových scén je jako dělaná pro rozvíření vášní. Takže my ženy bychom chtěly od scény ve filmu nebo seriálu přejít volně k akci. Odvážnější by tyt představy chtěly realizovat třeba i v kině.

 

 

5. Jít do společnosti bez kalhotek


Nebo nějak jinak skrytě a rafinovaně provokovat. Chcete si užívat, ale v rámci určitých mezí.

 

6. V kanceláři


Vášnivě se pomilujete na kancelářském stole. S kolegou, který se vám už dlouho líbí, se šéfem, o kterém si představujete, že po vás šílí. Je to v podstatě sex na neznámém místě s tak trochu zakázaným objektem zájmu. Poručujete ráda předpisy, jste rebelka!


ČTĚTE TAKÉ:

Opět potvrzeno! Orální sex prospívá ženskému zdraví

Chcete erotické sny? Víme, co pro to udělat!

 

7. Být svedená ženou


Odvážná představa, která ale je plná něhy. Zároveň nehrozí riziko nechtěného otěhotnění, nebo bolestivé penetrace. Možná byste si ve skutečnosti na něco takového vůbec netroufla, ale představa, že se mazlíte s krásnou sympatickou ženou může být příjemná.

 

8. S neznámým mužem


Při cestě v taxíku zjistíte, že muž vedle vás po vás pokukuje, pak si dovolí na vaše stehno položit ruku. Vy se proti všem svým zvyklostem vůbec nebráníte, protože je vás to vzrušuje. Pomilujete se na zadním sedadle a on pak vystoupí a už ho nikdy neuvidíte. Neznámé vždycky přitahuje, stejně jako nebezpečí. Asi to ve skutečnosti nikdy neuděláte. Ale snít o tom můžete…

 

 

 

9. Naučit mladého muže, jak správně ženu pomilovat

 

Vy jste tak, která ovládá hru lásky. On na vás zírá v němém úžasu. Mladý, pevný, plný bujné síly. Vy budete jeho trpělivou učitelkou lásky, on vás bezhlavě zbožňuje. Při troše štěstí snadno naplnitelná představa. Skrýváte v sobě vůdčí a dominantní choutky. Nebojte se je někdy projevit.

 

10 Okouzlena mužem v uniformě


Odvážný hasič, chrabrý voják, neohrožený policista.Autorita, síla, odvaha, ochrana. Co si víc přát?

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

xxxžena 10:52 21.07.2015
S většinou souhlasím.
jojojo 20:40 13.07.2015
Alespoň polovina pravda je !
neŽENA 16:09 29.08.2012
Tohle mi přijde spíš 10 sexuáních fantazií pro muže :)
Verča 23:56 25.08.2012
Já v tom případě také nejsem žena..
nesním 08:40 24.08.2012
Asi nejsem žena