Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sex neznamená jen partnerské milování. Ale i sólo!

10 tipů na masturbaci po padesátce

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 07.03.2015, 00:57 | 07.03.2015, 00:57 | doma.cz/kat

Sex neznamená jen partnerské milování. Ale i sólo!

Jak léta běží, zklidňuje se nám hladina hormonů, objevíme mnoho jiných kratochvílí, než je sex, a zároveň se na nás valí povinnost v podobě práce nebo rodinných problémů. Stane se, že o partnera přijdeme, rozvedeme se, ovdovíme…prostě příležitostí k sexu je méně.


Nenechávejte proto ex jen náhodě, ale cíleně ho vyhledávejte.
Podobně jako každá činnost mu totiž prospívá opakování a pravidelnost. Naordinujte si masturbaci, jako plnohodnotnou náhradu milostných hrátek, případně jako sexuální most do dalšího vztahu.

 

1. Udělejte si na sebe čas


Tak jako plánujete schůzky v práci, tak si naplánujte i svoji masturbační chvilku, přes kterou opravdu nepojede vlak. Potřebujete absolutní klid, když budete sama doma. Vymyslete si krycí název pro vaši akcičku a návrhy ostatních odmítejte s tím, že máte návštěvu např. příbuzných z Moravy.

 

2. Poslouchejte svůj biorytmus


Během dne jsou chvíle, kdy se cítíme více plní energie, než jindy. Pro někoho to je čas hned po probuzení, jiný je čilý před obědem (co ho takhle jednou vynechat a vystačit si se svačinou), nebo se rozehříváte spíše večer po denním shonu. Vždy si lze najít klidný kout – i v práci: na toaletách, zvláštní kanceláři, výtahu, zaparkovaném autě (pozor na kamery :-) )


ČTĚTE TAKÉ:

Nekňubové v posteli: Když je orální sex mučením

VIDEO: Tantra masáž! Dokáže zachránit i váš vztah


3. Vytvořte si vlastní předehru


Čtěte erotické romány (Padesát odstínů šedi třeba?), odvažte se čas od času mrknout na erotické filmy, posílejte spřízněné duši nemravné esemesky. Prostě se vzrušujte kudy chodíte. Napusťte si vanu, použijte vonné oleje, pomocí svíček dolaďte atmosféru, vhodná hudba také pomůže.

 

4. Použijte kvanta lubrikantu


Pro ženy po přechodu je použití lubrikantu takřka povinností. Nespoléhejte na přirozené zvlhnutí. Preventivně si lubrikant aplikujte – dříve, než začne cokoliv drhnout.

 

5. Přizvěte si pomocníky


Pokud ještě máte předsudky vůči erotickým hračkám, je nejvyšší čas je překonat. Na co ještě chcete čekat. Určitě je alespoň vyzkoušejte. Zahodit je můžete vždycky.

 

6. Nebojte se představ


Vaše fantazie nemá žádné limity. Klidně si vymyslete ty nejsmyslnější situace a typy stimulace. Přestaňte se červenat a buď aspoň sami k sobě upřímní!


7. Udržujte se v kondici


Jak na cvičišti, tak pak v posteli. Přece nechcete, aby vás skolil infarkt. Když na tom budete fyzicky dobře, budete se i lépe cítit, lépe vypadat a pak už vše půjde jako po másle. Masturbace i milování s partnerem.

 

8. Uvědomte si zdravotní přínosy


Ženám pravidelná masturbace zpevňuje pánevní svalstvo, mužům zase přispívá ke zdravé prostatě. Oběma pohlavím dělá dobře masturbace na srdce, prokrvováním i zlepšuje vzhled pokožky i stav imunitního systému.

 

9. Když se vám nechce, přinuťte se


Cvičení dělá mistra. Nemusíte vždy dospět za každou cenu k orgasmu. Zkoušejte různé způsoby, při kterých se cítíte dobře. Berte masturbaci jako sexuální meditaci a automasáž.

 

10. Přijměte své tělo


Po padesátce v našem těle dochází k mnoha změnám. Mějte se rádi takoví, jací jste. Stárnout je přirozené. Sex po padesátce už není o kvantitě ale o kvalitě. Když budete mít rádi své tělo, odmění se vám dobrým fungováním. Choďte na preventivní prohlídky, nelitujte investice do kvalitní kosmetiky, včetně tělové.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 13:34 16.08.2016
Masturbuju denně ráno,když se probudím.Vždy mně pták stojí jako komín.Tak pohoním,popřípadě dokončím v ženě.
Ostravačka 20:50 07.03.2015
Jsem z Ostravy, takže výmluva na návštěvu z Moravy mi neprojde. :-)
ucitel sexu 19:11 02.01.2013
Filomenooooo , ja prijduuuuuuuuu !!
jan 14:37 01.01.2013
a proč neřekneš.. můžeme hezky spolu..-D)
Filoména 14:57 19.12.2012
Mě je take po padesátce ,ale už 45 let,nikdy se nemohu dodělat,boli mě už ruce,pak se celá třesu a nemohu udržet ani lžíci.Potřebuji masturbovat téměř denně,ale cizí rukou by to byl ideal!!